Strona główna Temat dnia Zostań mistrzem ortografii

Zostań mistrzem ortografii

2

Każdy, kto chce zmierzyć się z najeżoną pułapkami polszczyzną, będzie miał okazję już 20 września. Liga Kobiet Polskich po raz dziewiąty zaprasza do udziału w świdnickim dyktandzie. Na uczestników czekają cenne rzeczowe nagrody!

dyktando-1

IX Dyktando Świdnickie zaplanowano na 20.09.2014 r. o godz. 10.00 w Sudeckim Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. Długa 33.

Udział w Dyktandzie może wziąć każdy mieszkaniec Świdnicy i Powiatu Świdnickiego, za wyjątkiem osób z wykształceniem polonistycznym oraz laureatów, zdobywców I miejsca w poprzednich edycjach.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie udziału (imię, nazwisko i adres) w formie pisemnej, telefonicznie lub elektronicznie na adres 58-100 Świdnica ul. Wrocławska 16, tel. 664 18 63 13 e-mail: [email protected] w terminie do 18 września 2014 r.

Po raz kolejny Elżbieta Dudziak, przewodnicząca świdnickiego koła Ligi Kobiet, a zarazem członek Zarządu Głównego LKP, szczególnie zaprasza do pisania dyktanda urzędników zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego Miasta Świdnica, Powiatu Świdnickiego, Gminy Świdnica. Wezmą oni udział w dodatkowej klasyfikacji punktowej, której zadaniem będzie wyłonienie urzędnika „Samorządowego Mistrza Ortografii” oraz przyznanie urzędowi tytułu „Urząd – Mistrz Ortografii”. Nagrodą będzie Puchar ufundowany przez Starostwo Świdnickie.

Poprzedni artykułKarolina odprawiona z kwitkiem [FOTO]
Następny artykułNowa aplikacja Pango ułatwi parkowanie kierowcom