Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie?

0

Drużyna, Bardzo poszukiwany człowiek, a może Epicentrum? Sprawdź, na jakie filmy można się wybrać do świdnickiego kina Cinema 3D. Repertuar od 8 do 13 sierpnia.

Epicentrum

Kadr z filmu Epicentrum

PORANKI DZIECIĘCE 1O SIERPNIA

GDZIE JEST NEMO 3D

 USA; b.o.; animowany/familijny/przygodowy/ 100 min

11:00*

* Seans odbędzie się tylko 10.08.2014

Twórcy snują tę opowieść ze swadą i humorem. Wszystko zostało tu wyważone z aptekarską precyzją: cytaty z klasyki kina, momenty grozy, chwile wzruszenia i morał, którzy docenią duzi i mali. Skrzynia filmowych skarbów została teraz wzbogacona o technologię 3D, która uprzyjemnia i tak bajeczną wyprawę. Błazenek Merlin rusza na pomoc swojemu jedynemu synkowi Nemo, który został wyłowiony z Rafy Koralowej. W poszukiwaniach towarzyszy mu zapominalska rybka Dory.

PREMIERY:

DRUŻYNA

 USA; od 12 lat; dokumentalny/sportowy/ 73 min

17:45

Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Premiera filmu poprzedzi rozgrywane tej jesieni, po raz pierwszy w Polsce Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Polski volleyland. Współcześni gladiatorzy, wylewający na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddaleni od najbliższych. A po drugiej stronie sponsorzy, działacze, komentatorzy, cheerleaderki, duet Kułaga-Magiera, hale pełne wiernych kibiców polskiej drużyny gotowych przejechać setki kilometrów za swoimi idolami. Wspólna radość po wygranych, smutek po porażkach. Każdy sezon to nowe cele, nowe perspektywy, kolejne mistrzostwa do zdobycia. Co przyniesie ten najbliższy?

BARDZO POSZUKIWANY CZŁOWIEK

 USA; od 16 lat; thriller/ sensacyjny/ 125 min

15:15 19:30 22:00

Do Hamburga uznawanego za jedną z głównych siedzib terrorystów, przedostaje się młody Czeczen, bliski śmierci w wyniku tortur. Jego przyjazd natychmiast wzbudza niepokój kontrwywiadu niemieckiego i brytyjskiego. Tajemniczy mężczyzna rości sobie prawo do gigantycznej fortuny zdeponowanej przed laty w prywatnym banku. W prowokacji przygotowanej przez służby, rolę do odegrania będą mieli nie tylko agenci. Do rozgrywki przystąpi również młoda idealistka, prawniczka Annabel i leciwy bankier.

EPICENTRUM

 USA; od 15 lat; akcja/thriller/ 100 min

13:45 16:00 20:00 22:00

W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia.

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA

 USA; od 7 lat; fantasy/ komedia/ akcja/ 90 min

3D dubbing 9:15 12:00 14:00 15:45 18:00

3D napisy 19:45

2D dubbing 11:15 13:15

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Stopy trzymają wszystkich w ryzach – od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, gdy nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia – Wojownicze Żółwie Ninja. Muszą współpracować z dziennikarką April O’Neil (Megan Fox) i jej kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnettt), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera.

STRAŻNICY GALAKTYKI 3D

 USA; od 12 lat; akcja/sci-fi/ 125 min

3D dubbing 9:30 11:15 17:30

3D napisy 20:15

„Strażnicy Galaktyki” to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Bohaterami jest grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie. Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema niemającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

SEXTAŚMA

 USA; od 15 lat; komedia/ 100 min

13:15 17:45 21:45

Małżonkowie postanawiają urozmaicić swoje pożycie kręcąc sekswideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film przez przypadek został wysłany do ich znajomych. Muszą za wszelką cenę ratować sytuację.

HIT:

HERCULES 3D

USA; od 12 lat; akcja/przygodowy/ 100 min

15:15

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Johnson), syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (Hurt) zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.

SAMOLOTY 2

USA; b.o.; animowany/ familijny/ przygodowy/ 90 min

2D 9:15

3D 11:00**

** seans nie odbędzie się 10.08.2014

Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki, samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater…

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułŚwidniczanin trzeci na świecie!
Następny artykułOficjalna kandydatka na prezydenta