Strona główna Bez kategorii Dla najmłodszych w Urzędzie Miejskim

Dla najmłodszych w Urzędzie Miejskim

3

Jeszcze w lipcu w świdnickim Urzędzie Miejskim powstaną trzy mini kąciki zabaw dla dzieci. Powód? – Chcemy, by każda osoba, która odwiedza urząd, była dobrze potraktowana, a jej sprawa kompetentnie załatwiona. Ważne jest także, by urząd był przyjazny również dla tych najmłodszych klientów. A całkiem sporo rodziców przychodzi do nas załatwiać sprawy ze swoimi pociechami – tłumaczy Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

dzieci_urzad_logo

 W najbliższych dniach kąciki zabaw zostaną urządzone w trzech lokalizacjach: Biurze Obsługi Interesanta, przy pokoju, w którym załatwiane są sprawy związane z dowodami osobistymi oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego.

 – W konkretnych miejscach ustawione zostaną stoliki wraz z krzesełkami, tablice do rysowania. Mali świdniczanie będą mogli porysować i pobawić się zabawkami, tak by czas spędzony w urzędzie nie dłużył się. Nie zapominamy także o najmniejszych dzieciach. W toalecie ogólnodostępnej na parterze budynku Urzędu Miejskiego oraz w toalecie dla osób niepełnosprawnych w siedzibie USC – zamontowane zostaną przewijaki – dodaje Dorota Puć-Pietrzykowska, sekretarz miasta.

/UM w Świdnicy/

Poprzedni artykułKoncertowo, piknikowo. XV Festiwal Bachowski [FOTO]
Następny artykułSą chętni do rewitalizacji parku Kasprowicza