Strona główna Bez kategorii Biżuteria na Dzień Matki

Biżuteria na Dzień Matki [KONKURS]

0

Już w najbliższy poniedziałek święto Mam. 26 maja będziemy składać życzenia wszystkim mamom, bo przecież każda jest wyjątkowa, niezastąpiona, najwspanialsza i kochana. Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na prezent, przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. 

12ae5ab3643a23b45082746907cfc41458ba0cbd

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokończyć zdanie: „Kocham swoją mamę, bo…”. Najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone biżuterią specjalnie przygotowaną przez świdnickiego artystę-jubilera Marcina Łabusa. W tym roku na zwycięzcę czekają srebrne kolczyki z ręcznie oszlifowanym, naturalnym bursztynem bałtyckim. Delikatne kolczyki na sztyft z pewnością przypadną do gustu nie jednej mamie. Laureat II miejsca otrzyma miesięczny karnet do Condizione w Świdnicy, zaś nagrodą za III miejsce jest podwójna wejściówka do kina Cinema 3D.

Zgłoszenia należy wysłać na adres: [email protected] do 25 maja. W temacie prosimy wpisać „Dzień Matki”, a w treści maila – imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer kontaktowy oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl. Konkurs jest adresowany do  mieszkańców powiatu świdnickiego. Zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę. Wyniki zostaną ogłoszone 26 maja.

metier