Strona główna Sport Piłka nożna Piąte na Dolnym Śląsku

Piąte na Dolnym Śląsku

1

Zawodniczki ze świdnickiego Gimnazjum nr 1 wzięły udział w finale Dolnego Śląska piłkarskiego turnieju Coca Cola Cup 2014, który odbył się 17 maja we Wrocławiu. W finale znalazło się tylko 8 najlepszych drużyn naszego województwa spośród 96 szkół walczących w eliminacjach.

coca cola

Już sam udział w tak ścisłej czołówce był wielkim sukcesem naszych młodych zawodniczek. Ostatecznie świdniczanki zajęły piąte miejsce. Gratulujemy dobrego występu zawodniczkom oraz trenerowi. Nasze dziewczyny na co dzień trenują w klubie Polonia-Stal Świdnica. Mistrzowski tytuł z ubiegłego roku obroniły zawodniczki z Gimnazjum nr 1 w Boguszowie-Gorcach, które pokonały 4:3 koleżanki z GMS „Junior” Wrocław. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki Gimnazjum w Bierutowie, a tuż za podium znalazły się uczennice z Gimnazjum nr 2 w Jaworze.

Skład Gimnazjum nr 1 w Świdnicy: Kamila Bitkołów, Oliwia Moczydłowska, Natalia Nalewajko, Sandra Kozak, Paulina Krakowska, Daniela Szuman, Agata Prokopowicz, Julia Furmankiewicz, Dominika Sochacka oraz Damian Błaszczyk (trener).