Bardzo smutna wiadomość dla kibiców siatkówki i wszystkich osób związanych ze świdnickim sportem. Dziś rano zmarł Lech Stankiewicz, prezes siatkarskiego MKS-u Świdnica.
Siatkarki II-ligowego MKS-u Świdnica zadedykowały wczorajszą wygraną 3:0 nad Impel Gwardią Wrocław przebywającemu od wtorku w szpitalu prezesowi Stankiewiczowi. Niestety dziś rano Lech Stankiewicz zmarł.
W imieniu wszystkich kibiców i osób związanych ze świdnickim sportem składamy rodzinie i przyjaciołom zmarłego prezesa wyrazy współczucia.
Pogrzeb będzie miał miejsce w sobotę, 21 grudnia o godz. 11.00 na cmentarzu przy alei Brzozowej.

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








