Strona główna Sport Piłka nożna Świdnica Liga Halowa – terminarz

Świdnica Liga Halowa – terminarz

0

Rusza kolejny sezon Świdnickiej Ligi Halowej. Pierwsza kolejka odbędzie się w niedzielę, 17 listopada w hali na osiedlu Zawiszów.

 

 halówka

1. kolejka (17.11.2013r. – niedziela)

17.00 Eko Bud Strzegom – Williams Haywords
17.30 FC Żubry – Mechanik
18.00 Jako Team – ŚFUP
18.30 Orbita – Fenix
19.00 Darbor – Power Team
Pauza Cukrownik

2. kolejka (23.11.2013r. – sobota)
17.00 Power Team – Mechanik
17.30 Darbor – Eko Bud Strzegom
18.00 Jako Team – Williams Haywords
18.30 Orbita – Cukrownik
19.00 Fenix – ŚFUP
Pauza FC Żubry

3. kolejka (24.11.2013r. – niedziela)
17.00 Mechanik – Fenix
17.30 Eko Bud Strzegom – Power Team
18.00 Cukrownik – Darbor
18.30 Williams Haywords – Orbita
19.00 FC Żubry – Jako Team
Pauza ŚFUP

4. kolejka (01.12.2013r. – niedziela)
17.00 ŚFUP – Mechanik
17.30 Fenix – Eko Bud Strzegom
18.00 FC Żubry – Orbita
18.30 Darbor – Williams Haywords
19.00 Power Team – Cukrownik
Pauza Jako Team

5. kolejka (08.12.2013r. – niedziela)
17.00 Cukrownik – Fenix
17.30 Williams Haywords – Power Team
18.00 Eko Bud Strzegom – ŚFUP
18.30 FC Żubry – Darbor
19.00 Jako Team – Orbita
Pauza Mechanik

6. kolejka (15.12.2013r. – niedziela)
17.00 ŚFUP – Cukrownik
17.30 Power Team – FC Żubry
18.00 Darbor – Jako Team
18.30 Mechanik – Eko Bud Strzegom
19.00 Fenix – Williams Haywords
Pauza Orbita

7. kolejka
1. Williams Haywords – ŚFUP
2. FC Żubry – Fenix
3. Orbita – Darbor
4. Jako Team – Power Team
5.
Mechanik – Cukrownik
Pauza Eko Bud Strzegom

8. kolejka
1. Power Team – Orbita
2. ŚFUP – FC Żubry
3. Mechanik – Williams Haywords
4. Eko Bud Strzegom – Cukrownik
5. Fenix – Jako Team
Pauza Darbor

9. kolejka
1. Fenix – Darbor
2. Mechanik – Jako Team
3. Eko Bud Strzegom – FC Żubry
4. Cukrownik – Williams Haywords
5. ŚFUP – Orbita
Pauza Power Team

10. kolejka
1. Orbita – Mechanik
2. Jako Team – Eko Bud Strzegom
3. FC Żubry – Cukrownik
4. Power Team – Fenix
5. Darbor – ŚFUP
Pauza Williams Haywords

11. kolejka
1. ŚFUP – Power Team
2. Mechanik – Darbor
3. Eko Bud Strzegom – Orbita
4. Cukrownik – Jako Team
5. Williams Haywords – FC Żubry
Pauza Fenix

Uwaga – terminy i godziny kolejek od 7. do 11. będą podane po uzgodnieniu z gospodarzem hali OSiR Świdnica (istnieje możliwość dołączenia dwunastej drużyny)