Strona główna Temat dnia Magia dotyku

Magia dotyku

0

Salon masażu Magia Dotyku istnieje prawie od dwóch lat. Prowadzi go niewidomy masażysta Maciej Kuchta i wraz z żoną Weroniką Sochą. Maciej zajmuje się głównie masażami leczniczymi, kinesiotapingiem, akupresurą całego ciała, leczeniem bólu. Weronika zaś masażami relaksacyjnymi, kosmetyką, refleksoterapią i różnego rodzaju zabiegami.

Magia dotyku 1

 W salonie połączono relaks, odnowę biologiczną i zabiegi terapeutyczne. Komfortowo czują się tam zarówno osoby, które mają problemy ze zdrowiem, jak i te, które chcą odpocząć, zrelaksować się czy też poprawić kondycję skóry. Spokój, poczucie bezpieczeństwa, komfort i intymność – to z pewnością znajdziemy w Magii Dotyku.

 Mamy jesień –  czas przeziębień, depresji, bóli korzonków, stanów zapalnych szyi, ogólnego wyczerpania i zmęczenia. Na wszystkie te dolegliwości, i wiele innych, w Magii Dotyku z powodzeniem można zaradzić. Stawianie baniek leczniczych, różnego rodzaju masaże lecznicze i relaksacyjne (np. gorącą czekoladą), konchowanie uszu, refleksoterapia stóp, akupresura całego ciała to tylko kilka z wielu wykonywanych w salonie zabiegów. Jesień jest także idealną porą na robienie mikrodermabrazji diamentowej, dermaroller zwanego mezoterapią mikroigłową czy makijażu permanentnego brwi metodą piórkowo kreskową.

 Ceny są przystępne, jest wiele promocji i zniżek, zwłaszcza dla stałych klientów.

Zbliża się Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia. Dla tych, którzy szukają nietuzinkowego prezentu, Magia Dotyku przygotowała specjalne vouchery upominkowe.

Szczegółowa oferta salonu dostępna jest na stronach:

www.magiadotyku.com.pl  i www.masazeswidnica.pl

Adres salonu: ul. Żeromskiego 14 lok 1 Świdnica, tel. 531 519 138, 535 773 008.

 

artykuł sponsorowany