Strona główna Sport Siatkówka Derby dla Dekorii

Derby dla Dekorii

0

Siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica pewnie w trzech setach rozprawili się z drużyną TS Volley Żarów w rozgrywkach III ligi.

 UKS-Miedzylesie_03

Mogę śmiało powiedzieć, że zespół odrobił zadanie prawie w 100%. Szkoda pojawiających się jeszcze prostych błędów nad którymi popracujemy z pewnością w tym tygodniu. Przez cały mecz kontrolowaliśmy sytuację i spokojnie mogłem sprawdzić nowe ustawienie zespołu, które jest wymuszone przez problemy kadrowe. Zadowolony jestem bardzo z zespołu szczególnie w trzecim secie, gdzie popełniliśmy bardzo mało błędów i w bardzo dobrym stylu wygraliśmy tę partię. Mam nadzieję, że zespół nabiera rozpędu i w kolejnych spotkaniach będziemy również grali swoją siatkówkę. Przed nami bardzo trudny przeciwnik, wzmocniony wieloma doświadczonymi zawodnikami (ULKS Kudowa-Zdrój). Wierzę w swój zespół i to, że jego ciężka praca przełoży się na wyniki poszczególnych meczów. Mecz mógł się podobać kibicom ponieważ dostarczył wiele, wiele emocji – powiedział trener Marcin Kuc.

UKS Dekoria Świdnica – TS Volley Żarów 3:0 (25:22, 25:19, 25:11)

 

Skład Dekorii: Sadowski Damian, Szydłowski Michał, Kruk Konrad, Pasikowski Bartosz, Kulik Przemysław, Dywan Radosław, Drączkowski Mateusz, Korus Damian, Krukowski Kamil, Pawłowski Adrian, Gmyrek Przemysław, Chlipalski Tomasz.

Widzów ok. 120