Strona główna Sport Siatkówka Derby dla Dekorii

Derby dla Dekorii

0

Siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica pewnie w trzech setach rozprawili się z drużyną TS Volley Żarów w rozgrywkach III ligi.

 UKS-Miedzylesie_03

Mogę śmiało powiedzieć, że zespół odrobił zadanie prawie w 100%. Szkoda pojawiających się jeszcze prostych błędów nad którymi popracujemy z pewnością w tym tygodniu. Przez cały mecz kontrolowaliśmy sytuację i spokojnie mogłem sprawdzić nowe ustawienie zespołu, które jest wymuszone przez problemy kadrowe. Zadowolony jestem bardzo z zespołu szczególnie w trzecim secie, gdzie popełniliśmy bardzo mało błędów i w bardzo dobrym stylu wygraliśmy tę partię. Mam nadzieję, że zespół nabiera rozpędu i w kolejnych spotkaniach będziemy również grali swoją siatkówkę. Przed nami bardzo trudny przeciwnik, wzmocniony wieloma doświadczonymi zawodnikami (ULKS Kudowa-Zdrój). Wierzę w swój zespół i to, że jego ciężka praca przełoży się na wyniki poszczególnych meczów. Mecz mógł się podobać kibicom ponieważ dostarczył wiele, wiele emocji – powiedział trener Marcin Kuc.

UKS Dekoria Świdnica – TS Volley Żarów 3:0 (25:22, 25:19, 25:11)

 

Skład Dekorii: Sadowski Damian, Szydłowski Michał, Kruk Konrad, Pasikowski Bartosz, Kulik Przemysław, Dywan Radosław, Drączkowski Mateusz, Korus Damian, Krukowski Kamil, Pawłowski Adrian, Gmyrek Przemysław, Chlipalski Tomasz.

Widzów ok. 120

Poprzedni artykułOdbudowują po powodzi
Następny artykułPytania o patriotyzm w Święto Niepodległości [FOTO]