Zawsze marzyłeś, aby Świdnicę zobaczyć z lotu ptaka? Teraz przed każdym stoi niepowtarzalna okazja. Na Allegro możesz wylicytować ponad godzinny lot balonem właśnie nad Świdnicą.
Aukcja jest charytatywna a cały dochód zostanie przeznaczony na zakup pompy insulinowej dla 6-letniej Natalii i na czesne dla Adrianny Woźniak, która studiuje w w jednej z najbardziej prestiżowych szkół na świecie – Mahindra w Indiach, w sieci United World Colleges.
Lot trwa półtorej godziny, do gondoli mogą wejść maksymalnie dwie osoby. Termin lotu zostanie ustalony po zakończonej aukcji. Obecnie w licytacji biorą udział dwie osoby, cena wywoławcza lotu balonem to 500 złotych. Wykonawca usługi posiada uprawnienia i wszelkie wymagane licencje na przeloty załogowe balonem.
Aukcja dostępna jest TU

![Zenek Martyniuk i dyskoteka pod gwiazdami na zakończenie Dni Żarowa [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Dni-Zarowa-dzien-drugi-2026.05.23-mix-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mp-Zamenhofa-100x75.jpg)





![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)