Strona główna Temat dnia Katarzyna Cichopek powie, jak być uśmiechniętą mamą

Katarzyna Cichopek powie, jak być uśmiechniętą mamą

19

Jak dbać o zdrowie, jak wrócić do dobrej figury i jak radzić sobie z tysiącem obowiązków. Na te pytania i na wiele innych będzie odpowiadać Katarzyna Cichopek, aktorka serialu „M jak miłość”. Spotkanie dla świdnickich mam zaplanowano na 29 września w teatrze miejskim w  Świdnicy.

Katarzyna Cichopek wspólnie z firmą Kupiec rusza w trasę z cyklem spotkań pod hasłem „Mamy sexy mamy”, podczas których wszystkie chętne panie dowiedzą się, jak być uśmiechniętą szczęśliwą mamą, godzić ciążę i wychowywanie dzieci z praca zawodową, znajdować czas na spełnianie swoich marzeń, kontakt z bliskimi i przyjaciółmi.

Będzie o tym, jak dbać o zdrowie, jak wrócić do dobrej figury i jak radzić sobie z tysiącem obowiązków. Ale również o tym, jak ułożyć relacje w związku i co z seksem? Rozmowa bez tematów tabu, w atmosferze akceptacji i relaksu – bo część spotkania wypełnią kabaretowe scenki, pokazy filmowe i konkursy z nagrodami.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, a jak zapewniają organizatorzy każda z uczestniczek może liczyć na miły prezent. – Wystarczy przyjść, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i znaleźć się w gronie fajnych, seksowych mam – mówią organizatorzy spotkania.

Darmowe zaproszenia na imprezę będą do odbioru w Informacji Turystycznej w Rynku od 26 sierpnia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Poprzedni artykułLegenda muzyki POP zagra w Nysie [WYGRAJ BILETY]
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 56 [KONKURS]