Strona główna Kultura Legenda muzyki POP zagra w Nysie

Legenda muzyki POP zagra w Nysie [WYGRAJ BILETY]

0

Na Stadionie Miejskim w Nysie, 14 września 2013 roku, zagra legenda muzyki popowej Thomas Anders wraz z Modern Talking Band. Grupa zasłynęła utworem „You’re My Heart, You’re My Soul”, skradła nim wiele serc fanek i fanów z całego świata. W latach osiemdziesiątych listy przebojów nie mogły się obejść bez takich hitów jak: „Cheri Cheri Lady” czy „Brother Louie”.

We wrześniu nadarza się niepowtarzalna okazja by posłuchać na żywo Thomasa Andersa wraz z Modern Talking Band. Będzie to niebywałe widowisko i okazja by wczuć się w dance’owe rytmy niezapomnianych utworów Modern Talking.

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert do Nysy. Żeby je zdobyć wystarczy opisać swoje najlepsze wspomnienia z muzyką Modern Talking.

Na wspomnienia  czekamy do 31 sierpnia 2013 roku pod adresem [email protected] z dopiskiem „Modern Talking”. Oczywiście nie zapomnij podać swoich danych teleadresowych. Pamiętaj także o wyrażeniu zgody na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl.

Organizatorem koncertu jest Radio Nysa 103,6 fm. Bilety do nabycia na stronie www.moderntalking.nysa.fm oraz w wybranych punktach sprzedaży. Więcej informacji na www.nysa.fm.

Poprzedni artykułAKS lepszy od Kuźni w meczu na szczycie
Następny artykułKatarzyna Cichopek powie, jak być uśmiechniętą mamą