Strona główna Bez kategorii Najpiękniejsze życzenia dla mamy

Najpiękniejsze życzenia dla mamy [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Jest ostatnią deską ratunku, pocieszycielką i autorytetem. Każdy dzień jest dobry na to, by okazywać jej miłość i wdzięczność. W ten jeden – 26 maja – wszystkim Mamom portal Swidnica24.pl  życzy cierpliwości, wyrozumiałości i radości z dzieci. Dla wszystkich Czytelniczek – kwiaty, a do dwóch mam trafią szczególne prezenty – nagrody w konkursie Pracowni Autorskiej METIER i portalu Swidnica24.pl.

Nasz konkurs na najlepsze życzenia właśnie został rozstrzygnięty. Trzeba przyznać, że mieliśmy twardy orzech do zgryzienia próbując wybrać najlepsze życzenia. Spośród wszystkich najpiękniejsze nadesłały Jagoda Czarnotta i Dagmara Jawień. Zadanie nie było łatwe, bo autorzy musieli zmieścić się w zaledwie 200 znakach. Nagrodą jest biżuteria z Pracowni Autorskiej – METIER.

***

Gorąco dziękujemy za wszystkie nadesłane życzenia konkursowe. Komisja wybrała dwa najlepsze zgłoszenia i tak nagrody trafią do Jagody Czarnotty i Dagmary Jawień.

 200 znaków, małe możliwości,

Zwłaszcza gdy chce się przysporzyć radości.

Nieważne są słowa,

A to, co się za nimi chowa.

Dobre intencje, wieczna otucha

I życzliwe bicie serducha.

Zawsze możesz na mnie liczyć

– tyle chciałam Ci Mamo życzyć.

Jagoda Czarnotta

***

Za to, że dałaś mi życie, pokazałaś świat, nauczyłaś czytać, marzyć i uśmiechać się. Za to, że jesteś przy mnie, nawet gdy Cię nie ma. Za to, że jesteś. Kocham Cię Mamo!

Dagmara Jawień

***

Serdecznie gratulujemy. Oficjalne przekazanie nagród z rąk samego autora Marcina Łabusa z Pracowni Autorskiej METIER, odbędzie się w poniedziałek, 27 maja,  w redakcji Swidnica24.pl. Jagoda Czarnotta swojej mamie będzie mogła podarować pierścionek z labradorytem pochodzącym z Indii, Dagmara Jawień – zawieszkę ze srebra i bałtyckich bursztynów.

 

Poprzedni artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 44 [KONKURS]
Następny artykułBezpłatne badania dla pań