Strona główna Bez kategorii Kolorowe, radosne kartki świąteczne

Kolorowe, radosne kartki świąteczne

0

– Dziękujemy za tyle wspaniałych kartek, jak zwykle prace były piękne i mieliśmy ogromną trudność, by wybrać te najładniejsze – mówił burmistrz Bogdan Kożuchowicz do laureatów i wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu na najładniejsza kartkę wielkanocną.

Uroczyste spotkanie z autorami prac miało miejsce w środę, 20 marca, w Miejskim Domu Kultury. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych byli autorzy już w wieku 3-4 lat.  Spośród ponad dwustu kartek, które wpłynęły do Urzędu Miejskiego, członkowie komisji konkursowej pod przewodnictwem burmistrza Bogdana Kożuchowicza wybrali osiem najpiękniejszych, które zostały wydrukowane i wysłane do firm, instytucji, a także do papieża Franciszka I. Kilkadziesiąt prac zostało wyróżnionych.

Laureaci zostali obdarowani prezentami i słodyczami. Zwłaszcza najmłodsi bardzo cieszyli się z nagród i dyplomów a rodzice podkreślali, że konkurs jest świetnym pomysłem na promocję miasta.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców konkursu oraz osoby wyróżnione.

Nagrodzeni

Karolina Mladenis – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 – Świetlica Środowiskowa

Adam Przybysz – Przedszkole nr 2

Marcel Rajchert – Przedszkole nr 2

Emilia Bącal – Przedszkole nr 2

Kalina Bartosiewicz – Publiczna Szkoła Integracyjna

Emilia Kaczmarczyk – SP nr 2

Marta Iwanowska – Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie

Michał Mielczarek – Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych

Wyróżnieni
Publiczne Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Hubert Godyń

Igor Gierwatowski

Julia Łękawska

Maria Suchodolska

Bartosz Paluch

Hanna Stachowicz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 

Julia Bazyluk

Hubert Wojtyczka

Zofia Drzał
Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych 
Mateusz Marcinkowski

Michał Mielczarek

Aleksander Nowak

Konrad Zyska

Gimnazjum nr 1 

Małgorzata Mielniczek

Aleksandra Kołodziej

Aleksandra Białek

Alicja Piwko

Nicole Wieczorek

Patryk Pędziwilk

Alicja Grzesiak

Publiczne Przedszkole nr 3
Andrzej Wutte
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Ewelina Sawa

Anna Pochroń – Świetlica Środowiskowa

Klaudia Chmielewska – Świetlica Środowiskowa

Aleksandra Węgierska – Świetlica Środowiskowa

Maja Kuliberda

Wiktoria Ratuszniak

Michał Mazur

Oliwia Baran

Dawid Zaręba

Kamila Pochroń – Świetlica Środowiskowa

Emilia Parkitna

Wiktor Laśkiewicz

Szymon Gruchała

Martin Jędrasiak

Klaudia Smolińska

Szymon Klepek

Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie

Małgorzata Galanta

Kamila Minich

Katarzyna Marczak

Małgorzata Łysoń

Małgorzata Bałbatum

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach

Martyna Hodel

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Oliwia Andrasz
Michalina Drzał

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach

Jakub Zyga

Grzegorz Kolendo

Mateusz Winczewski

Michał Sworzyński

Damian Dybaś

Martyna Bek – Szczebnie