Strona główna Wydarzenia Świdnica Ostatnie chwile na zakup wieży

Ostatnie chwile na zakup wieży

2

Tylko do jutra, 19 stycznia do godziny 12.00 możesz wziąć udział w aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wygrywając aukcję będziesz mógł władać wieżą ratuszową przez jeden dzień.

Już teraz chcąc stać się posiadaczem nowej atrakcji turystycznej Świdnicy, będziesz musiał na ten cel przeznaczyć ponad tysiąc złotych. Najwyższą ofertę złożyła osoba ukrywająca się pod nickiem plaz02. W licytacji do tej pory wzięło udział 6 osób, a strona z aukcją wyświetlona została 1403 razy.

Wieża ratuszowa to obiekt w samym sercu świdnickiej starówki. Ma niemal 58 m wysokości oraz 10 kondygnacji. Obiekt zdobi wielki zegar, przez którego przeszklone tarcze można oglądać panoramę miasta. Do dyspozycji zwiedzających jest również otwarty taras widokowy. Nowa Wieża zwieńczona jest hełmem i iglicą z charakterystyczną kulą. Długo oczekiwany symbol świetności miasta powrócił do Świdnicy po 45 latach i obecnie wystawiony jest na charytatywną licytację. Zwycięzca aukcji może „władać wieżą” w wybrany poniedziałek 2013 roku, zaprosić znajomych i rodzinę na zwiedzanie. Obsługa wieży będzie do jego dyspozycji i pomoże spędzić ten wyjątkowy dzień.

Aukcja na rzecz WOŚP

Warunki zrealizowania Certyfikatu:

Zwycięzca aukcji musi być osobą pełnoletnią,

Wieża zostanie oddana we władanie w dowolnie wybrany poniedziałek (z wyłączeniem dni: 1 kwietnia, 10 czerwca, 11 listopada 2013 r.), wyznaczony w porozumieniu z zarządzającym wieżą ratuszową,

Korzystanie z wieży w wybranym dniu ograniczone jest godzinami jej otwarcia: od 10.00 do 20.00 oraz szczegółowym regulaminem dostępnym na stronie: www.wieza.swidnica.pl