Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl poleca

Magazyn Swidnica24.pl poleca

0

Handlowcy nie dają nam zapomnieć, że już niebawem święta Bożego Narodzenia, a przecież mamy piękną, późną jesień. Warto ostatnie, całkiem ciepłe dni wykorzystać na spacery, wyprawy do kina i gotowanie zupełnie nieświątecznych potraw. Kilka propozycji jak co tydzień w Magazynie Swidnica24.pl.

Zdjęcie Tomasz Pietrzyk

Póki jeszcze śnieg nie zasypał górskich szlaków, wraz z portalem ZnaneNieznane.pl zapraszamy w nieodległe Góry. Okolice Szklarskiej Poręby kuszą pięknymi widokami i wodospadami. Właśnie one stały się bohaterami najnowszego odcinka turystycznych atrakcji. O magicznych miejscach przy spadającej wodzie – w dziale Turystyka.

Po wyprawach dobrze jest zjeść coś smacznego i tutaj można polegać na naszej czarodziejce Penelopie. Co prawda przygotowany przez nią przepis dedykowany jest na Andrzejki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wypróbować go już dziś. Słynne „Skumbrie w tomacie” K.I.Gałczyńskiego to nie tylko poetycki zabieg! I właśnie takie skumbrie przyszykowała Penelopa. Jak to się robi i je? Szczegóły w dziale Kuchnia.

Dla miłośników dobrej literatury mamy kolejną podróż do fascynujących Chin, widzianych oczami laureata nagrody Nobla, Mo Yan. Proponowaliśmy już wraz z Empikiem „Krainę wódki”, dziś  powieść „Obfite piersi, pełne biodra”. Więcej w dziale Książka.

A na wieczór Adrianna Woźniak poleca wizytę w kinie i obejrzenie  bodajże 12-tej filmowej adaptacji „Anny Kareniny”. Jak zapewnia autorka felietonu, nawet ci, którzy powieść Lwa Tołstoja znają na wyrywki i widzieli wszystkie poprzednie filmowe adaptacje, będą zaskoczeni. Dlaczego? O tym w dziale Kino.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu głównym pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Skumbria
Następny artykułTony opon do utylizacji