Magazyn Swidnica24.pl w prezencie

  1

  Nie znam ani jednej dorosłej osoby, która wierzyłaby w świętego Mikołaja. Nie znam jednak także nikogo, kto nie czekałby właśnie na początku grudnia na choćby najmniejszy prezent, znak czyjejś przyjaźni, sympatii, uczucia czy wreszcie pamięci. Tak więc nie przez komin, ale przez  ekran Państwa monitorów przynosimy mikołajowe podarki w Magazynie Swidnica24.pl.

  Szczególnie polecamy dział Książka, gdzie aż 7 podpowiedzi, co warto poczytać i podarować bliskim.  Na liście m.in. Marka Niedźwieckiego “Nie wierzę w życie pozaradiowe” i książka duetu Mann-Materna “Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy światowcami”. Warto zajrzeć także do działu Muzyka, gdzie znana Czytelnikom z cotygodniowych informacji imprezowych Maja Jasnos odkurza starą, winylową płytę. Może zamiast gonić w poszukiwaniu nowości, warto św. Mikołajowi podrzucić do worka stary, sprawdzony krążek z muzyką wiecznie żywego Króla Popu?

  Jak zawsze prezent ma dla Państwa Penelopa. Szczęśliwie nasza czarodziejka hołduje zasadzie, że święta powinny być w święta, a nie na przykład w listopadzie (jak chce tego handel) i jeszcze nie proponuje wigilijnych potraw. Jednak jak zwykle zaskakuje przepisem  prostym, nietuzinkowym i doprawionym szczyptą miłości. Zapraszamy na zupę z soczewicy do działu Kuchnia.

  Przed świętami warto także skorzystać z cyklu porad Danuty Mazur. Powiatowy Rzecznik Konsumentów rzeczowo wylicza wszystkie prawa i obowiązki tych, co za ladą, i tych, co kupują. Warto zajrzeć do Poradnika.

  Jeśli nie mają Państwo najmniejszej ochoty spacerować po sklepach, warto wykorzystać ładna pogodę i wybrać się na niedaleką wycieczkę. Średniowieczne atrakcje poleca w dziale Turystyka portal znanenieznane.pl.

  A na deser – spotkanie z człowiekiem, który kocha FC Barcelonę, pięknie śpiewa i może przemawiać godzinami. Kim jest bohater cyklu “Wyjątkowi świdniczanie”? Zapraszamy do działu Wywiad.

  Magazyn Swidnica24.pl znajdą Państwo jak zawsze w menu w zakładce Magazyn. Miłej, mikołajowej lektury!

  Agnieszka Szymkiewicz