Upiory w malinowej nalewce z Magazynem

  0

  Adam Darski vel Nergal lubi maliny. Tak przypuszczamy, bo chyba trudno znaleźć kogokolwiek, kto tych pysznych owoców  nie lubi. A na pewno są niezbędne – zdaniem naszego felietonisty Wacława Piechockiego – by przebrnąć przez burzę medialno-kościelną, która z Nergala zrobiła potwora. O malinach i upiorach najnowszy felieton w dziale o tej samej nazwie.

  W cotygodniowym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn) maliny ścigają się ze śliwkami. Po te fioletowe owoce sięgnęła nasza czarodziejka Penelopa, doprawiła orzechami i miłością, i jest wspaniały późno letni obiad (przepis w dziale Kuchnia).

  Najedzeni spokojnie możemy usiąść do weekendowej lektury, na którą Izabela Jankowska wybrała Waldemara Łysiaka. Tego najlepszego, czarującego słowem, erudycją, anegdotami i wiedzą. Z najlepszych lat, gdy jeszcze nie popadł w histeryczne samouwielbienie i manierę. „MW” – niecodzienny przewodnik po świecie piękna nic nie stracił na swoim uroku. A dlaczego? O tym Izabela pisze w dziale Książka.

  Spieszymy także z wieloma poradami. Doktor Halina Szymiec – Raczyńska w cotygodniowej audycji tym razem pochyla się nad naszymi problemami z… pamięcią. Dlaczego nagle zapominamy nazwiska, nazwy, tytuły filmów czy piosenek? To już choroba czy wynik „grzesznego” życia?

  Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów, niezmiennie rzeczowo doradza. W najnowszym odcinku zachęca do wywieszenia białej flagi. Zanim z nieuczciwym sprzedawcą usług telekomunikacyjnych pójdziemy na wojnę, warto skorzystać z mediacji. Jak? O tym w dziale „Porady”.

  Last but not least. Na zakończenie szczególnie polecamy kolejną dawkę porad z cyklu „Internet bez tajemnic”. Specjalnie na prośbę naszych Czytelników odkrywamy Facebooka, który  wygrywa nawet z poranną kawą. Aż 48% użytkowników, w wieku 18-34 lata, loguje się na FB zaraz po przebudzeniu. Ale czy znają wszystkie możliwości? Warto poczytać.

  Miłej lektury!