Strzegom Autumn Show już za tydzień

    7

    Bardzo emocjonująco zapowiadają się przyszłotygodniowe zawody Strzegom Autumn Show. Na liście zgłoszeń przeszło 200 koni i zawodnicy z 10 państw. Zawody rozpoczną się już w czwartek popołudniu. Obok rywalizacji sportowej nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. W niedzielę zapraszamy na przejażdżki na kucykach i bryczką oraz dmuchane zjeżdżalnie i bangi.

    CZWARTEK,  22.09.2011

    15.30 – Przegląd dla koni 4-letnich

    16.30 – Przegląd dla koni 5-letnich

    17.00 – Przegląd dla koni 6-letnich

    17.00 – Ujeżdżenie CNC L*

    17.00 – Ujeżdżenie CNC P*

    PIĄTEK,  23.09.2011

    9.00 – Ujeżdżenie dla wszystkich klas Kucy

    9.00 – Ujeżdżenie PP – Juniorzy Młodsi

    9.00 – Skoki CNC L& CNC P /Parkur piaskowy/

    09.30 – Ujeżdżenie CIC2*

    10.30 – Ujeżdżenie CIC 1*

    11.00 – Ujeżdżenie CIC 1* – konie 6 – letnie

    13.00 – Ujeżdżenie konie 5 – letnie

    15.00 – Ujeżdżenie konie 4 – letnie

    17.00 – Cross CNC L & CNC P

    SOBOTA,  24.09.2011

    09.00 – Cross Kuce

    10.00 – Cross PP –Juniorzy Młodsi

    10.30 – Cross CIC1*

    12.10 – Cross CIC*1 – konie 6 – letnie

    13.00 – Cross  konie 4&5 – letnie

    15.10 – Cross CIC 2*

    NIEDZIELA,  25.09.2011

    08.00 – Przegląd weterynaryjny PP – Juniorzy Młodsi & Kuce

    08.20 – Przegląd weterynaryjny CIC1*

    09.00 – Przegląd weterynaryjny CIC 1* konie 6 – letnie oraz konie 4&5 -letnie

    09.30 – Przegląd weterynaryjny CIC2*

    09.45 – Oglądanie parkuru przez zawodników PP – K* /15min./

    09.45 – Oglądanie parkuru przez zawodników PP -Juniorzy Młodsi & MP- K /15min./

    10.00 – Skoki PP –K

    10.10 – Wręczenie nagród PP-K

    10.20 – Skoki PP-Juniorzy Młodsi & MP-K

    10.45 – Wręczenie nagród PP-Juniorzy Młodsi & MP-K

    10.45 – Oglądanie parkuru przez zawodników CIC1*&CIC1*- konie 6-letnie /15min./

    11.00 – Skoki CIC1*&CIC1* – konie 6 – letnie

    12.30 – Wręczenie nagród CIC1*&CIC1* – konie 6 – letnie

    12.45 – Oglądanie parkuru przez zawodników CIC2* /15min./

    13.00 – Skoki CIC2*

    14.30 – Wręczenie nagród CIC2*

    14.45 – Oglądanie parkuru przez zawodników konie 4&5 – letnie & PP – MK /15min./

    15.00 – Skoki konie 4&5 – letnie & PP – MK

    16.00 – Wręczenie nagród konie 4&5 – letnie & PP – MK