27 szwów po „tulipanie”

  8

  Razem spożywali alkohol. Po kłótni, do jakiej doszło w trakcie imprezy między 44 – latkiem a 46 – letnim mieszkańcem Świdnicy, starszy z obrażeniami szyi, głowy i twarzy trafił do szpitala, natomiast młodszego zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

  Wczoraj wieczorem w jednym z mieszkań na terenie Świdnicy  doszło do kłótni między dwoma jej uczestnikami.Gdy libacja dobiegła końca,  44-latek wybiegł za kompanem z butelką wódki i uderzył 46 – latka w głowę. Cios był tak mocny, że butelka rozbiła się na głowie mężczyzny. Obaj zaczęli się szarpać. 44 – latek zaczął koledze  „tulipanem” z rozbitej butelki zadawać ciosy w okolice szyi, głowy i twarzy.

  Przybyły na miejsce patrol policji zatrzymał sprawcę zdarzenia i wezwał Pogotowie Ratunkowe.  Okaleczony 46 – latek został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu 27 szwów. Mężczyzna był nietrzeźwy, w organizmie miał 1,65 promila alkoholu.

  Również napastnik był pijany – w organizmie miał 2,20 promila alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

  Katarzyna Czepil
  oficer prasowy
  KPP w Świdnicy

  Poprzedni artykułStrzegom Autumn Show już za tydzień
  Następny artykułWygraj bilety na pierwszy mecz