Ratajczyk i Fiołek w Rajdzie Polski

  6

  W najbliższych dniach na szutrowych trasach Mazur wokół Mikołajek i Giżycka odbędzie się kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowych Mistrzostw Europy – 68 Rajd Polski.

  O punkty i jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej walczyć będą wśród 49 załóg Tomasz Ratajczyk i Rafał Fiołek z Ratajczyk Rally Team.

  – Mieliśmy duże problemy żeby przygotować samochód, bo po Rajdzie Dolnośląskim trzeba było praktycznie wymienić cały silnik i naprawdę ledwo zdążyliśmy – mówi kierowca Tomasz Ratajczyk – Nie mieliśmy w planach tego rajdu, ale musimy walczyć o stracone na Dolnym Śląsku punkty, dlatego jesteśmy trochę zdenerwowani. Cieszę się natomiast z powrotu na mazurskie szutry – dodaje Ratajczyk – Ściganie po tutejszych bezdrożach to zawsze wielka przyjemność!

  Tymczasem pilot Rafał Fiołek dodaje – Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do rajdu. Wierzę, że nasz pech wreszcie się skończył, a poza tym mamy odbudowany samochód więc musi być dobrze!

  Postaramy się nie zawieść oczekiwań naszych kibiców i walczyć o najwyższe lokaty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że będzie to trudne, bo konkurencja jest duża. Możemy jednak zapewnić, że będziemy walczyć na 100%!

  Poprzedni artykułZ kamerami na placu Pokoju
  Następny artykułNastoletni złodzieje „maluchów” i łańcuszków