Magazyn Swidnica24.pl w gąszczu

  0

  Po raz kolejny Magazyn Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn) zanurza się razem z Państwem w gąszcz Internetu, ale tylko po to, by się odnaleźć wspólnie przed monitorem! Zapraszamy do odkrywania tajemnic…YouTube (w dziale Porady). Kilka tricków, które podpowiadamy, pomoże wyszukać fascynujące czy zabawne filmy. Na próbę proponujemy obejrzenie trzech, znalezionych przez nas.

  Oczywiście nie zabraknie także ciekawej lektury, którą na weekend w dziale Książka poleca Izabela Jankowska (John Irwing „Modlitwa za Owena”), spotkania z ciekawym człowiekiem w cyklu „Tkanie życia” (tym razem piłkarz o gołębim sercu, Jarosław Solarz), pyszności wyczarowanych przez Penelopę (grillowa przegryzka z papryką w roli głównej), cennych porad doktor Haliny Szymiec-Raczyńskiej (rak a dieta) i nie mniej cennych wskazówek Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Danuta Mazur w dziale Porady wyjaśnia różnicę miedzy reklamacją a zwrotem towaru.

  Nie zabraknie też sentymentalno-historycznego felietonu, którego inspiracją stała się informacja o planach wskrzeszenia piwa świdnickiego. Wacław Piechocki opowiada o dziejach tego trunku, który rozsławiał Świdnicę w całej Europie.

  Miłej lektury!

  Poprzedni artykułInternet bez tajemnic: Odkrywamy YouTube
  Następny artykułTarg Różnorodności w Rogoźnicy