Kończą się prace przy przebudowie części ul. Śląskiej wraz z budową ronda. Ruch w rejonie ronda zostanie przywrócony w piątek, 19 sierpnia. Kierowcy muszą się jednak liczyć nadal z częściowymi utrudnieniami ze względu na fakt, że trwają prace przy przebudowie mostu oraz na skrzyżowaniu ul. Śląskiej z Westerplatte. Roboty w tym miejscu zakończą się w listopadzie.
Od piątku, 19 sierpnia do swojego poprzedniego przebiegu wróci komunikacja miejska MPK – linie nr 50 i 52.


![Piknik świętojański w Parku Centralnym rozpoczęty. Będą też występy i widowisko inspirowane dawnymi zwyczajami słowiańskimi [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piknik-Swietojanski-2026.06.26-44-238x178.jpg)






