Paraliżu nie ma [VIDEO]

  7

  Ruch jest większy, ale nie ma tragedii – mówi pan Jan, kierowca ze Strzegomia, który dzisiaj po godzinie 14:00 stał przed skrzyżowaniem  ulic Wodnej z Wrocławską. Właśnie tymi drogami wytyczono objazd częściowo zamkniętej ulicy Westerplatte. Dzisiaj rozpoczęły się prace na ulicy Westerplatte związane z przebudową dróg dojazdowych do budowanej Galerii Świdnickiej.

  Największy ruch na ulicach Jodłowej, Kopernika, Wodnej, Towarowej, Przemysłowej, Bystrzyckiej, Kraszowickiej jest w godzinach szczytu. Żeby usprawnić ruch samochodów wyjeżdżających z ulicy Wodnej we Wrocławską zwiększono przepustowość skrzyżowania.

  Część kierowców omija to skrzyżowanie jadąc ulicą Przemysłową albo przez Kraszowice, aby dostać się do centrum Świdnicy. – Dłużej stałem na Jodłowej chcąc włączyć się do ruchu. Jutro tego błędu nie popełnię. Pojadę przez Towarową – mówi Przemek, który codziennie tą drogą dojeżdża do pracy. Inii kierowcy używali słów, których raczej cytować nie należy. Oni muszą się uzbroić w cierpliwość. Prace na ulicy Westerplatte potrwają około 2 tygodnie.

  Zobacz Mapki z objazdami i zastępczymi przystankami autobusowymi.

  [photospace]


  Poprzedni artykułMaluchem nad jezioro Loch Ness
  Następny artykułGdzie parkować rowery?