Maluchem nad jezioro Loch Ness

  5

  23 lipca grupa strzegomskich zapaleńców wyruszy w podróż do Szkocji. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że środkami transportu będą… dwa czerwone fiaty 126p!

  „Czerwony Baron”, ostatni wypust fiata 126 p.

  Szaleństwo? Tak – na masową skalę, ponieważ cała akcja będzie się toczyć w ramach rajdu Złombol 2011. Cele są jasne: uzbieranie jak największej ilości pieniędzy na rzecz dzieci z domów dziecka, a przy okazji świetna zabawa nad jeziorem Loch Ness!

  O co chodzi?

  Rajd „Złombol” to akcja charytatywna. Uczestnicy sami muszą zapewnić sobie pojazdy komunistyczne oraz środki na podróż. Warunkiem uczestnictwa jest pozyskanie darczyńców, którzy przekażą środki dla dzieci z domów dziecka. Wyścig zaczyna się w Katowicach, a kończy nieopodal jeziora Loch Ness w Szkocji.

  Kto startuje?

  Tegoroczną edycję Złombolu tworzą 123 ekipy. Strzegomska załoga składa się z pięciu osób w dwóch pojazdach. W maluchu o nazwie „Czerwona Bestia” podróżować będą: Marcin Wijas, Wojtek Majewski i Paweł Burszta, natomiast w „Czerwonym Baronie” zasiądą: Majka Polesiuk i Michał Łobodziec.

  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.rajd-zlombol.pl

  Kto pomaga?

  Do tej pory pomogły nam przedsiębiorstwa: Krosta, Mat-bruk, Bolko, Bobel, Henryk Jaskulski, Motor Tuning Kazuła, Chwilostan, Chimera, Druga Strona Lustra, Agrominor, Quadra Granit, Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel, oraz Maxam Polska. Akcja trwa, zachęcamy do każdej, nawet najdrobniejszej pomocy i szczerze dziękujemy za dotychczasową!

  Czy ja też mogę wesprzeć akcję „Złombol”?

  Oczywiście! Liczy się każda złotówka i możesz mieć pewność, że 100% przekazanych przez Ciebie pieniędzy trafi do dzieci z domu dziecka…

  W celu wsparcia prosimy o przelew na konto fundacji:

  Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Józefa Ziętka z siedzibą w Chorzowie przy ul. Łani 1

  Prezes Zarządu: Roman Łuczak

  KRS 0000198194, NIP 954-246-81-70

  Konto 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859

  Tytuł Przelewu:  Złombol 11 – Jezdzcy Czerwonej Bestii

  Ważne, by dostarczyć do nas dowód przelewu, który musimy okazać na starcie rajdu!

  Dla wszystkich uczestników i darczyńców istnieje dodatkowo możliwość wsparcia akcji Złombol, przekazując 1% od podatku na naszą akcje.

  Co więcej?

  Długie dni w podróży, przygoda życia, a na mecie – starcie z potworem z głębin  Loch Ness. Cała nadzieja na dotarcie do celu leży w naszych „maluszkach”. Nowinki z trasy będą ukazywały się na bieżąco na www.rajd-zlombol.pl

  Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań i trzymania kciuków za szczęśliwe dotarcie na metę!

  Więcej o rajdzie na www.zlombol.pl

  Poprzedni artykułSamorządowcy chcą do senatu
  Następny artykułParaliżu nie ma [VIDEO]