Małe szczęścia w Magazynie Swidnica24.pl

  2

  Cztero i pięciolistne koniczynki rosną w tym miejscu w takich ilościach, że można je zbierać garściami i tak zapewnić sobie szczęście co najmniej na rok. Już dawno odkryła je (i zostawia w tajemnicy) czarodziejka Penelopa, ale koniczynki to tylko pretekst. Szczęście zaczyna się wraz z placuszkami z kwiatów czarnego bzu i naleweczką dla zdrowotności. Po raz kolejny Penelopa, autorka ciepłych i serdecznych przepisów na potrawy i życie, zaprasza do kulinarnego czarowania w Magazynie Swidnica24.pl. Tym razem wspomniane placuszki  z koniczynką w tle.

  A małe szczęścia można odnaleźć także sięgając po lektury z dzieciństwa. Pewnie przydałoby się do towarzystwa dziecko, ale nawet jeśli jesteśmy już całkiem dorośli i akurat żadnego malucha w pobliżu nie ma, wstydu nie będzie przy ponownej lekturze Dzieci z Bullerbyn czy Królowej Śniegu, do czego zachęca w dziale „książka” Izabela Jankowska. Wiele wspólnego z dziecięcą radością, mimo upływu lat, ma bohaterka najnowszego spotkania w cyklu „Tkanie życia”, Lidka Kasprzycka, tancerka Mazowsza, kompozytorka, autorka piosenek.

  O poszukiwaniu szczęścia, którym niewątpliwie jest również spokojne, nie podsycane sztucznie rozgrzewanymi sensacjami życie, w swoim felietonie pisze Wacław Piechocki. I – jak się okazuje – przepis jest prosty. Wystarczy czasem posłuchać rad Ryśka z Klanu. Dlaczego? Przekonają się Państwo zaglądając do działu „felieton”. Jak zawsze polecamy również doniesienia ze świata muzyki, autorstwa Kamila Franczaka oraz cenne rady Danuty Mazur, Powiatowego Rzecznika Konsumentów.

  Magazyn Swidnica24.pl jak co tydzień czeka na Państwa w menu pod hasłem „Magazyn”. Zapraszamy!

  Poprzedni artykułCzary Penelopy: Placuszki z czarnego bzu
  Następny artykułNasi ratownicy wicemistrzami!