Świdnicki Gryf do końca maja

  0

  Najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy – „Świdnickie Gryfy” – przyznane zostaną po raz siódmy. Tylko do 31 maja trwa  nabór zgłoszeń od firm działających na terenie Świdnicy.


  Świdnicki Gryf to prestiżowe wyróżnienie. Jest ono podsumowaniem dotychczasowych działań przedsiębiorców oraz docenieniem najlepszych świdnickich firm. W kilku kategoriach przyznajemy nagrody najlepszym z najlepszych. W ten sposób chcemy docenić trud przedsiębiorców, którzy na co dzień starają się o zdobywanie rynku – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  Zgłoszenia mogą dokonać organizacje gospodarcze, przedsiębiorstwa i instytucje zainteresowane własnym udziałem w nagrodach gospodarczych lub mogą zgłosić inną jednostkę za jej zgodą.

  Ankiety można składać do 31 maja 2011 roku.

  Uczestniczącym w plebiscycie kandydatem do otrzymania wyróżnienia może być wyłącznie organizacja gospodarcza, firma lub instytucja prowadząca działalność i mająca swą siedzibę, filię lub oddział w Świdnicy, albo na terenie powiatu świdnickiego, która wyraziła zgodę na udział w plebiscycie lub przysłała na adres [email protected] wypełnioną ankietę potwierdzającą udział w Nagrodach Gospodarczych „Gryf Świdnicki”.

  Poprzedni artykułAndrzej Z. nie będzie ordynatorem?
  Następny artykułChciał skoczyć z dachu [FOTO/VIDEO]