Noce Jazzowe – pierwszy koncert

  2

  Dziś pierwszy z koncertów, które odbędą się w ramach Świdnickich Nocy Jazzowych. O godzinie 19:30 na scenie w Klubie Bolko pojawi się Karolina Glazer. Bilety w cenie 15 i 20 złotych do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury i przed koncertem.

  Karolina Glazer uznawana jest za wschodzącą gwiazdę polskiej wokalistyki jazzowej. Gdy w czerwcu 2009 roku jej debiutancka płyta ujrzała światło dzienne, jej niezwykły talent dostrzeżono nie tylko w Polsce. Efektem czego, jako pierwsza Polka od wielu lat, podpisała kontrakt z niemiecką wytwórnią jazzową JARO Medien i zagrała trasę promującą płytę.

  Do jej sukcesów należy również koncert w legendarnym, berlińskim klubie „Quasimodo”, w którym wystąpiła jako pierwsza Polka od lat ’80. Koncertowała w Szwecji, Finlandii, Luksemburgu, Francji, Niemczech, Holandii, Austrii, Czechach i na Ukrainie. Grała supporty przed takimi gwiazdami jak Gotan Project czy James Carter. Jest jednym z jazzowych na scenie europejskiej, a jej popularność cały czas rośnie.

  zdjęcie www.karolinaglazer.com

  Poprzedni artykułApelują o porządek
  Następny artykułZrób palmę wielkanocną