Świat nie składa się – całe szczęście – z samych wypadków, przestępstw, afer. Jak co piątek z ogromną przyjemnością namawiamy Państwa do złapania oddechu i zanurzenia się w rzeczywistość przyjazną, serdeczną, refleksyjną. A to wszystko zapewnia weekendowy Magazyn (w menu pod hasłem Magazyn). O milczeniu i sąsiadach rozważa Wacław Piechocki w cotygodniowym felietonie, do pieczenia świątecznych ciasteczek zachęca czarująca Penelopa, a Kamil Franczak sięga po płytę mistrza dźwięku i słowa – Grzegorza Turnaua. Oczywiście nie brakuje bardzo subiektywnej recenzji książki (DONNA TARTT „Tajemna historia”) i obiektywnych repertuarów pobliskich kin. Jeszcze filiżanka gorącej herbaty z malinowym sokiem i przyjemność gwarantowana.
O czym w imieniu Redakcji i twórców Magazynu zapewnia Agnieszka Szymkiewicz

![Budują nową ścieżkę rowerową łączącą Osiedle Młodych z centrum. Zobacz, jak postępują prace [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Osiedle-Mlodych-budowa-sciezki-rowerowej-2026.07.07-10-238x178.jpg)



![Pisklęta wypadły z gniazda. Z pomocą ruszyli świdniccy policjanci [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/uratowane-pisklaki-2026.07-mix-100x75.jpg)

![Zaginął mieszkaniec Żarowa [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)


