Skradziono auto, właściciele wyznaczają nagrodę

Skradziono auto, właściciele wyznaczają nagrodę

14
PODZIEL SIĘ

W sobotę, 2 grudnia ok. godziny 12.00 ze stacji paliw Shell przy ul. Sikorskiego w Świdnicy został skradziony samochód osobowy marki Audi A6. Właściciele proszą o pomoc w odzyskaniu auta.

Cechy charakterystyczne: rysa na prawych tylnych drzwiach oraz na tylnym prawym nadkolu, szyberdach, brązowa skóra i srebrne felgi. Nr Vin: WAUZZZ4F57N137302

Za wskazanie miejsca przewidziana nagroda pieniężna. Proszę o udostępnianie. Nr kontaktowy 695 298 721.

 

 • Wiktor Lis

  Kurczę, szkoda mi właściciela. Swoją drogą producenci wkładają w swoje auta masę pierdół elektronicznych a taką audicę w parę sekund przeciętny złodziej jest w stanie otworzyć i odjechać…. Strach się bać….

  • Ken Adams

   Co nie znaczy, że należy ułatwiać robotę złodziejowi i zostawiać w stacyjce kluczyki. A ponoć tak było w tym przypadku.

   • Daniel Linda

    A skąd to wiesz widziałeś?

 • Bozena

  Oby złapali w porę złodzieja.

 • men777

  To jeszcze może być ustawka, czyli kradzież na zlecenie właściciela auta, mało prawdopodobne jest to by złodziej jeździł za nim i czekał aż ten zostawi kluczyki w aucie zbyt naciągane jeśli prawdą jest to, że pozostawił kluczyki w aucie!!!U mnie przed bramą sąsiad ze starości zapomina wjechać autem na posesję, czesto zdarza się jemu zostawić odpalone auto otworzyć garaż i iść do domu tak jak by nie miał auta.Auto potrafi tak stać odpalone nawet 2-3 godziny i jakoś nie ma chętnego na jego kradzież, dziwna to sprawa z tym AUDI.

  • Polak

   Jeśli tak było jak mówisz z tymi kluczykami to trochę dziwna sprawa .

  • Wiktor Lis

   men777. Nie wiem co wg Ciebie taka potencjalna „ustawka” miałaby na celu. Przecież ŻADEN ubezpieczyciel w kraju nie wypłaci w takim przypadku ani grosza odszkodowania- nawet gdyby właściciel miał wykupiony najdroższy pakiet auto casco. Pierwsze co sprawdza ubezpieczyciel w przypadku zgłoszenia kradzieży auta i szkody powstałej na skutek kradzieży to to, czy właściciel posiada wszystkie komplety kluczyków do auta oraz czy posiada dokumenty samochodu.

   • men777

    Może auto miało współwłaściciela i tu może być jeden z powodów, punktów zaczepnych może być naprawdę wiele.Ja tylko zasugerowałem jak to mogło być, nikogo nie posądzam o nic.

  • Jaro

   men jak nie masz pojęcia o temacie to nie posądzaj ludzi o ustawkę.Przeczytaj co napisał Wiktor i wszystko w temacie.

   • men777

    Człowieku, pomyśl zanim coś napiszesz!!!To jest zbyt duży zbieg okoliczności, że kierowca wysiadł a za chwilkę wsiadł złodziej, nie raz miałem okno otwarte do połowy i nic mi nie zginęło, a czasami w schowku miałem nawet 10000 złotych, więc pomyśl człowieku nad swoim wpisem następnym razem!!!

 • Wiktor Lis

  Prawda jest taka, że tego typu auta nie są kradzione ot tak z przypadku. Złodzieje najpierw wybierają pojazd, obserwują, śledzą itp….. Muszą mieś przy sobie sprzęt do konkretnego auta aby je uruchomić. Nie jest tak jak niektórym się wydaje, że przechodzi koleś z wytrychem i —o jakie fajne auto- przejadę się…

  • Swidniczanin

   Ale z drugiej strony na stacji jest przecież monitoring i można pewne rzeczy ustalić. Trochę tutaj mało konkretów, bo jakby ktoś to buchnął spod dystrybutora, to nie ma cudów, żeby go nikt nie zauważył.