Polsko-czeska rywalizacja piłkarzy w Witoszowie Dolnym

Polsko-czeska rywalizacja piłkarzy w Witoszowie Dolnym

0
PODZIEL SIĘ

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni turniej dla rocznika 2008 z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2016/2017. Na parkiecie w hali w Witoszowie Dolnym do rywalizacji przystąpi sześć zespołów z Polski i dwa z Czech.

silesian-cup-2016-12

Rywalizacja toczyć się będzie systemem „każdy z każdym”, drużyny rozegrają po siedem spotkań (czasu meczu 11 minut). Pierwszy mecz zaplanowano na 8.40. Patronat medialny nad całym cyklem turniejów piłkarskich JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP sprawuje Swidnica24.pl.

Uczestnicy turnieju:

FK Nachod (Czechy)

MFK Trutnov (Czechy)

AKS I Strzegom

AKS II Strzegom

Baszta Wałbrzych

AP Nowa Ruda

AP Świdnica

Polonia-Stal Świdnica

Szczegółowy harmonogram turnieju:
1. 8.40-8.51: Polonia Stal Świdnica – AP Świdnica
2. 8.53-9.04: AKS Strzegom II – Baszta Wałbrzych
3. 9.06-9.17: FK Nachod – AP Nowa Ruda
4. 9.19-9.30: MFK Trutnov – AKS Strzegom I
5. 9.32-9.43: Polonia Stal Świdnica – AKS Strzegom II
6. 9.45-9.56: Baszta Wałbrzych – AP Świdnica
7. 9.58-10.09: FK Nachod – MFK Trutnov
8. 10.11-10.22: AKS Strzegom I – AP Nowa Ruda
9. 10.24-10.35: Polonia Stal Świdnica – Baszta
10. 10.37-10.49: AKS Strzegom II – AP Świdnica
11. 10.51-11.02: FK Nachod – AKS I Strzegom
12. 11.04-11.15: MFK Trutnov – AP Nowa Ruda
13. 11.17-11.28: Polonia Stal Swidnica – MFK Trutnov
14. 11.30-11.41: AP Świdnica – FK Nachod
15. 11.43-11.54: Baszta Wałbrzych – AKS Strzegom I
16. 11.56-12.07: AKS Strzegom II – AP Nowa Ruda
17. 12.09-12.20: Polonia Stal – FK Nachod
18. 12.22-12.33: AP Świdnica – MFK Trutnov
19. 12.35-12.46: Baszta Wałbrzych – AP Nowa Ruda
20. 12.48-12.59: AKS Strzegom II – AKS Strzegom I
21. 13.01-13.12: Polonia Stal – AP Nowa Ruda
22. 13.14-13.25: AP Świdnica – AKS Strzegom I
23. 13.27-13.38: Baszta Wałbrzych – MFK Trutnov
24. 13.40-13.51: AKS II Strzegom – FK Nachod
25. 13.53-14.04: Polonia Stal Świdnica – AKS Strzegom I
26. 14.06-14.17: AP Świdnica – AP Nowa Ruda
27. 14.19-14.30: Baszta Wałbrzych – FK Nachod
28. 14.32-14.43: AKS Strzegom II – MFK Trutnov

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, sport@swidnica24.pl/