Strona główna 0_Slider Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek wystąpi w Teatrze Zdrojowym. Wygraj bilety!

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek wystąpi w Teatrze Zdrojowym. Wygraj bilety! [KONKURS]

0

Jedyny taki projekt na świecie w trzeciej, najnowszej odsłonie Koncertu Wiedeńskiego! Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne, przepiękne projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek! Muzyczne widowisko już 26 maja zaprezentowane zostanie w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie – Zdroju. Do wygrania mamy dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie.

Koncert Wiedeński 3 Orkiestry Księżniczek to wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów! Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych – zapowiadają organizatorzy TomczykArt.

Artyści wzruszają i bawią publiczność od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco. Koncert Wiedeński 3 Orkiestry Księżniczek to połączenie wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa.

Nie zabraknie także popisowych arii z „Księżniczki Czardasza”, „Zemsty Nietoperza”, „Barona Cygańskiego”, „Wesołej Wdówki”, „Krainy Uśmiechu” oraz takich dzieł literatury muzycznej jak: „Nessun dorma” Pucciniego, „Walc Łyżwiarzy” Emile Waldteufel’a, „I will follow him” z musicalu Zakonnica w Przebraniu czy nieśmiertelne „Time to say goodbye”.

Nie przegap trzeciej, najnowszej części Koncertu Wiedeńskiego Orkiestry Księżniczek. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! – zapraszają.

Orkiestrę Księżniczek będzie można zobaczyć wkrótce w Szczawnie- Zdroju. Wyjątkowy koncert odbędzie się w niedzielę, 26 maja o godz. 20.00 w Teatrze Zdrojowym. Bilety dostępne są na stronie: www.orkiestraksiezniczek.pl

Wygraj zaproszenie na koncert Orkiestry Księżniczek!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju. By wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać do nas e-mail z tematem „Orkiestra Księżniczek” na adres [email protected] do 17 maja 2024 do godz. 12.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na koncert? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułOsiedle Młodych wciąż bez ciepłej wody. Jedna awaria usunięta, doszło do kolejnej
Następny artykułPożar kurnika w Imbramowicach. Ptaków nie udało się uratować [FOTO]