Juniorzy Polonii-Stali z kompletem punktów

0

Znakomicie spisali się piłkarze Polonii-Stali Świdnica z rozgrywek Ligi Dolnośląskiej Juniorów i Juniorów Młodszych. Obie ekipy zgarnęły pełną pulę punktów.

000000pileczkaogolna

Niedzielne zmagania rozpoczęli starsi, którzy po golach Szymona Kopacza i Dawida Kusio prowadzili do przerwy z Olimpią Kamienna Góra 2:0. Po zmianie stron trochę na własne życzenie zaserwowaliśmy sobie nerwówkę, ale tak czy inaczej podopieczni Przemysława Malczyka bardzo pewnie zgarnęli trzy punkty.

Prawdziwe strzelanie zaserwowali sobie juniorzy młodsi Szymona Majcherczyka choć wszystkie gole padły … po przerwie! Od początku świdniczanie posiadali miażdżącą przewagę seryjnie obijając obramowanie bramki i marnując doskonałe okazje. Worek z bramkami rozwiązał Jakub Filipczak trafiając na 1:0, a następnie na 2:0. Kolejne trafienia były dziełem Jakuba Sikory, Mateusza Śmietany, znów Jakuba Filipczaka i na koniec kapitania drużyny Macieja Korólczyka! Gospodarze pokonali Piasta Nowa Ruda 6:0!