Co nas czeka na boiskach piłkarskich? Zapowiedź, relacja live!

Co nas czeka na boiskach piłkarskich? Zapowiedź, relacja live!

0
PODZIEL SIĘ

Jak co tydzień, najbliższy weekend będzie obfitował w wiele meczów piłkarskich. Przedstawiamy harmonogramy najbliższej serii spotkań na boiskach IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B. Portal Swidnica24.pl przeprowadzi tekstową relację live z meczu IV ligi: Polonia Trzebnica – Polonia-Stal Świdnica. 

8. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Unia Bardo – MKP Wołów 30 września, 16:00
Pogoń Oleśnica – Bielawianka Bielawa 30 września, 16:00
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław 1 października, 15:00
Foto-Higiena Gać – Wiwa Goszcz 30 września, 16:00
Nysa Kłodzko – Karolina Jaworzyna Śląska 30 września, 16:00
Polonia Trzebnica – Polonia-Stal Świdnica 30 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki (Wrocław) 30 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice 30 września, 15:00

8. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
Włókniarz Mirsk – Sparta Grębocice 30 września, 16:00
Apis Jędrzychowice – AKS Strzegom 30 września, 11:00
Orla Wąsosz – Olimpia Kowary 30 września, 16:00
Nysa Zgorzelec – Chrobry II Głogów 30 września, 16:00
Odra Ścinawa – Orkan Szczedrzykowice 1 października, 16:00
Olimpia Kamienna Góra – Karkonosze Jelenia Góra 30 września, 16:00
Stal Chocianów – Górnik Boguszów-Gorce 30 września, 16:00
Sudety Giebułtów – Górnik Złotoryja 1 października, 16:00

8. kolejka klasy okręgowej:
Victoria Świebodzice – Zdrój Jedlina Zdrój 30 września, 16:00
Zjednoczeni Żarów – MKS Szczawno Zdrój 1 października, 15:00
Grom Witków – Victoria Tuszyn 30 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna – Piast Nowa Ruda 30 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie – Piławianka Piława Górna 30 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna – Pogoń Duszniki Zdrój 1 października, 16:00
Skałki Stolec – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 października, 16:00
Orzeł Lubawka – Granit Roztoka 1 października, 16:00

7. kolejka klasy A – grupa I:
Pogoń Pieszyce – Biały Orzeł Mieroszów 30 września, 15:00
Podgórze Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 30 września, 16:00
KS Walim – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1 października, 15:00
Kłos Lutomia – Włókniarz Głuszyca 30 września, 16:00
Iskra Witków Śląski – Błękitni Słotwina 30 września, 16:00
Unia Bogaczowice – Boxmet Piskorzów 1 października, 15:00
Płomień Makowice – Czarni Wałbrzych 30 września, 16:00

7. kolejka klasy A – grupa II:
Unia Jaroszów – Cukrownik Pszenno 30 września, 16:00
Ślężanka Tąpadła – Wenus Nowice 1 października, 16:00
Delta Słupice – Wierzbianka Wierzbna 30 września, 16:00
LKS Marcinowice – Zieloni Łagiewniki 30 września, 16:00
LKS Dobrocin – Czarni Sieniawka 1 października, 16:00
Herbapol Stanowice – Darbor Bolesławice 30 września, 16:00

7. kolejka klasy B – grupa I:
Tęcza Bolesławice – MKS II Szczawno Zdrój 1 października, 11:00
Nysa Kłaczyna – Grom Panków 1 października, 12:00
Huragan Olszany – Karolina II Jaworzyna Śląska 1 października, 11:00
Błyskawica Kalno – Zagłębie Wałbrzych 1 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Górnik II Wałbrzych 1 października, 11:00
Płomień Dobromierz – Zieloni Mrowiny 1 października, 11:00
Sokół Kostrza – Zryw Łażany 1 października, 11:00

7. kolejka klasy B – grupa II:
Zgoda Grodziszcze – Sudety Kątki 1 października, 11:00
Błękitni Owiesno – Bielawianka II Bielawa 1 października, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna – Płomień Sokolniki 1 października, 11:00
Zryw Gola Świdnicka – Sparta Ostroszowice 1 października, 11:00
Sparta Oleszna – Dąb Mościsko 1 października, 13:00
Flamenco Zebrzydów – Orzeł Witoszów 1 października, 11:00