Strona główna 0_Slider Na rozkładzie wicelider ligowej tabeli

Na rozkładzie wicelider ligowej tabeli [RELACJA LIVE]

0

Wa samo południe startuje dziś spotkanie w ramach 28. kolejki rozgrywek Koleje Dolnośląskie IV ligi, w którym piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują bardzo wymagającego przeciwnika – wicelidera tabeli Słowianina Wolibórz. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gospodarzy: Kot, Sowa, Ratajczak, Łaski, Misztal, Przewoźny, Witsanko, Filipczak, Mojka, Migas, Lipiński.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – wpada w nasze pole karne Tragarz – powstrzymywany czysto przez Misztala i kończy się na zagrożeniu.

6′ – bardzo ambitnie rozpoczęli ten bój gospodarze, bez respektu dla wyżej notowanego przeciwnika.

9′ – dośrodkowanie Szuby w nasze pole karne z rzutu wolnego – faulowany Kot i rozpoczynamy od rzutu wolnego.

13′ – dośrodkowujemy w pole karne – lepsi w tej sytuacji obrońcy Słowianina.

15′ – sporo zawodników już z żółtymi kartkami – Mojka, Witsanko i Misztal oraz Gorczyca w barwach Słowianina.

18′ – długa piłka Kota do Migasa, szybszy bramkarz Woliborza.

22′ – kilka naszych długich zagrań – czyszczą sytuacje obrońcy lub zostajemy złapani na spalonym.

25′ – bardzo dobra okazja Słowianina – Celuch główkuje niedokładnie z bliskiej odległości.

29′ – daleki przerzut na Przewoźnego, ten zgrywa piłkę, ale do akcji wkracza brakarz gości.

33′ – rzut rożny dla świdniczan – bez zagrożenia.

34′ – Data zastępuje Sadowskiego.

36′ – w odpowiedzi korner dla rywali – wybijają futbolówkę nasi defensorzy.

37′ – Szuba uderza niecelnie z wnętrza pola karnego.

40′ – kapitalne uderzenie z rzutu wolnego Sowy – prowadzimy ze Słowianinem 1:0!!!

43′ – rzut rożny dla biało-zielonych – dośrodkowuje Mojka, zamieszanie i kończy się wybiciem futbolówki przez przeciwników.

45′ – żółta kartka dla Kota za opóźnianie wznowienia gry.

45′ – sędzia doliczył 3 minuty.

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę, oby tak jak w pierwszej ofiarnie, ambitnie i skutecznie w defensywie.

49′ – dwa rzuty rożne dla przyjezdnych – dobrze spisujemy się w obronie.

50′ – kontra gospodarzy – Mojka przebiegł pół boiska, lecz został finalnie powstrzymany.

52′ – kolejny rzut rożny dla woliboran i znów górą nasi obrońcy.

53′ – naciska Słowianin, ale na razie bez większego efektu. Kot nie jest zmuszany do interwencji z wyjątkiem wyłapywania dośrodkowań.

56′ – Jagielski zmienia Lipińskiego.

57′ – Jagielski znajduje się w polu karnym – uderza, lecz skutecznie broni Gembara.

59′ – Szuba zablokowany – nabijamy jeszcze zawodnika gości i od bramki rozpoczyna Kot.

60′ – Migas wyszarpuje piłkę, ale uderza tylko w boczną siatkę – szkoda…

63′ – małe zamieszanie w polu karnym świdnickiego zespołu, bronimy się, piłka jeszcze do boku, dośrodkowanie i niecelna główka.

65′ – mocno walczył z przodu Jagielski – zdaniem arbitra zbyt mocno i faul na korzyść przeciwników.

67′ – Mojka na nasze nieszczęście powstrzymany w okolicy pola karnego.

68′ – bardzo ofiarnie walczymy o każdy centymetr boiska.

70′ – zawodnik rywali Panu Bogu w okno ponad piłkochwytem.

73′ – Wojciechowski zastępuje Migasa.

74′ – kolejna przerwa w grze – ucierpiał w jednym ze starć Mojka.

76′ – wchodzimy w ostatni kwadrans, jest trochę przerw w grze, trochę z pewnością będzie też doliczone.

77′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne, futbolówkę łapie Kot.

78′ – bardzo zmęczeni już świdniczanie, nic się nie zmienia – walczymy na całej długości i szerokości boiska.

78′ – przedzierał się na lewej stronie Wojciechowski – powstrzymany przez obrońców.

80′ – Paliński wchodzi na boisko za Misztala.

82′ – mocne uderzenie z dystansu Szuby – piłka przelatuje obok obramowania bramki.

83′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu rożnego – wybijamy futbolówkę.

84′ – jeszcze raz Szuba z rogu i ponownie dobrze świdniczanie.

86′ – upada w polu karnym Jagielski po wślizgu obrońcy Słowianina – stykówka, zdaniem arbitra gramy dalej, co wywołuje mieszane odczucia.

88′ – szanują i to bardzo piłkę gospodarze. starając się wymuszać faule i stałe fragmenty gry.

88′ – dośrodkowuje Sowa, Jagielski zdaniem arbitra fauluje przy próbie oddania strzału.

90′ – sędzia dolicza aż 7 minut.

90′ – wyrzucona poza strefę boiska jedna z osób funkcyjnych w zespole Słowianina – czerwona kartka.

90+2′ – Szuba z rzutu wolnego uderza nieczysto.

90+3′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego i chyba bezpośrednim strzałem przy sporym zamieszaniu rywale trafiają na 1:1!!!

90+6′ – przebojowa akcja wprowadzonego Lisieckiego –  ostatniej chwili rywale wybijają piłkę na rzut rożny.

90+6′ – główkuje Jagielski – obrońcy wybijają piłkę z linii bramkowej!

koniec meczu – remisujemy 1:1 i ten wynik trzeba bardzo, bardzo szanować, choć komplet punktów był blisko.