Będzie się działo… Do akcji wkroczą piłkarze z roczników 2009 i 2011/2012

Będzie się działo… Do akcji wkroczą piłkarze z roczników 2009 i 2011/2012

0
PODZIEL SIĘ

W sumie aż 22 zespoły staną na starcie najbliższych turniejów piłkarskich dla młodych adeptów futbolu z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2017/2018. Oprócz gospodarzy – Polonii-Stali Świdnica i innych świdnickich ekip – Akademii Piłkarskiej i Akademii Piłkarskiej 13, w akcji zobaczymy zawodników m.in. Chrobrego Głogów, czy też Klubu Sportowego Polkowice. 

Harmonogram sobotniego (3.02) turnieju rocznika 2011/2012 w Witoszowie Dolnym:

Grupa A:

Polonia-Stal I Świdnica

Polonia-Stal III Świdnica

AP 13 I Świdnica

Nysa Kłodzko

Lotnik Jeżów Sudecki

Lechia II Dzierżoniów

Grupa B:

Lechia I Dzierżoniów

Włókniarz Chełmsko Śląskie

Polonia-Stal II Świdnica

AP 13 II Świdnica

Polonia-Stal IV Świdnica

Siódemka Bielawa

Godzinowy plan turnieju:

Godz. 8.30-8.42
Boisko A: Polonia-Stal I – Lechia II
Boisko B: Lechia I – Siódemka Bielawa

Godz. 8.44-8.56
Boisko A: Polonia-Stal III – Lotnik Jeżów
Boisko B: Chełmsko – Polonia-Stal IV

Godz. 8.58-9.10
Boisko A: AP I 13 – Nysa Kłodzko
Boisko B: Polonia-Stal II – AP II 13

Godz. 9.12-9.24
Boisko A: Polonia-Stal I – Lotnik Jeżów
Boisko B: Lechia I – Polonia-Stal IV

Godz. 9.26-9.38
Boisko A: Lechia II – Nysa Kłodzko
Boisko B: Siódemka Bielawa – AP II 13

Godz. 9.40-9.52
Boisko A: Polonia-Stal III – AP I 13
Boisko B: Chełmsko – Polonia-Stal II

Godz. 9.54-10.06
Boisko A: Polonia-Stal I – Nysa Kłodzko
Boisko B: Lechia I – AP II 13

Godz. 10.08-10.20
Boisko A: Lotnik Jeżów – AP I 13
Boisko B: Polonia-Stal IV – Polonia-Stal II

Godz. 10.22-10.34
Boisko A: Lechia II – Polonia-Stal III
Boisko B: Siódemka Bielawa – Chełmsko

Godz. 10.36-10.48
Boisko A: Polonia-Stal I – AP I 13
Boisko B: Lechia I – Polonia-Stal II

Godz. 10.50-11.02
Boisko A: Nysa Kłodzko – Polonia-Stal III
Boisko B: AP II 13 – Chełmsko

Godz. 11.04-11.16
Boisko A: Lotnik Jeżów – Lechia II
Boisko B: Polonia-Stal IV – Siódemka Bielawa

Godz. 11.18-11.30
Boisko A: Polonia-Stal I – Polonia-Stal III
Boisko B: Lechia I – Chełmsko

Godz. 11.32-11.44
Boisko A: AP I 13 – Lechia II
Boisko B: Polonia-Stal II – Siódemka Bielawa

Godz. 11.46-11.58
Boisko A: Nysa Kłodzko – Lotnik Jeżów
Boisko B: AP II 13 – Polonia-Stal IV

Godz. 12.00-12.12
Boisko A: 1A – 2B – półfinał I
Boisko B: 2A – 1B – półfinał II

Godz. 12.14-12.26
Boisko A: A 6A – 6B – mecz o 11. miejsce
Boisko B: 5A – 5B – mecz o 9. miejsce

Godz. 12.28-12.40
Boisko A: 4A – 4B – mecz o 7. miejsce
Boisko B: 3A – 3B – mecz o 5. miejsce

Godz. 12.42-12.54
Boisko A: Mecz o 3. miejsce – przegrani w fazie półfinałowej

Godz. 12.56-13.08
Boisko A: Wielki finał – wygrani w półfinałach

Harmonogram niedzielnego (4.02) turnieju dla rocznika 2009 – hala na osiedlu Zawiszów w Świdnicy:

Grupa A:

Polonia-Stal I Świdnica

Chrobry I Głogów

AP 13 Świdnica

Baszta Wałbrzych

Lotnik Jeżów Sudecki

Grupa B:

Polonia-Stal II Świdnica

Chrobry II Głogów

AP Świdnica

Lechia Dzierżoniów

KS Polkowice

Godzinowy plan turnieju:

1. Grupa A – godz. 8.30: Polonia-Stal I Świdnica – AP 13 Świdnica
2. Grupa B – godz. 8.44: Polonia-Stal II Świdnica – AP Świdnica
3. Grupa A – godz. 8.58: Baszta Wałbrzych – Lotnik Jeżów Sudecki
4. Grupa B – godz. 9.12: Lechia Dzierzoniów – KS Polkowice
5. Grupa A – godz. 9.26: Chrobry I Głogów – AP 13 Świdnica
6. Grupa B – godz. 9.40: Chrobry II Głogów – AP Świdnica
7. Grupa A – godz. 9.54: Polonia-Stal I Świdnica – Baszta Wałbrzych
8. Grupa B – godz. 10.08: Polonia-Stal II Świdnica – Lechia Dzierzoniów
9. Grupa A – godz. 10.22: Chrobry I Głogów – Lotnik Jeżów Sudecki
10. Grupa B – godz. 10.36: Chrobry II Głogów – KS Polkowice
11. Grupa A – godz. 10.50: AP 13 Świdnica – Baszta Wałbrzych
12. Grupa B – godz. 11.04: AP Świdnica – Lechia Dzierżoniów
13. Grupa A – godz. 11.18: Polonia-Stal I Świdnica – Chrobry I Głogów
14. Grupa B – godz. 11.32: Polonia-Stal II Świdnica – Chrobry II Głogów
15. Grupa A – godz. 11.46: Lotnik Jeżów Sudecki – AP 13 Świdnica
16. Grupa B – godz. 12.00: KS Polkowice – AP Świdnica
17. Grupa A – godz. 12.14: Baszta Wałbrzych – Chrobry I Głogów
18. Grupa B – godz. 12.28: Lechia Dzierżoniów – Chrobry II Głogów
19. Grupa A – godz. 12.42: Polonia-Stal I Świdnica – Lotnik Jeżów Sudecki
20. Grupa B – godz. 12.56: Polonia-Stal II Świdnica – KS Polkowice
21. Półfinał I – godz. 13.10: I m. GR „A” – II m. GR „B”
22. Półfinał II – godz. 13.24: II m. GR „A” – I m. GR „B”
23. Mecz o 9. m – godz. 13.38
24. Mecz o 7. m – godz. 13.52
25. Mecz o 5. m – godz. 14.06
26. Mecz o 3. m – godz. 14.20
27. Mecz o 1. m – godz. 14.34