Strona główna 0_Slider O punkty ze spadkowiczem z III ligi

O punkty ze spadkowiczem z III ligi [RELACJA LIVE]

0

Przed drużyną IgnerHome Polonii-Stali Świdnica trudne zadanie. Do Świdnicy zawita dziś spadkowicz z III ligi – ekipa Foto-Higieny Gać. Obie drużyny są blisko siebie w ligowej hierarchii więc zapowiada się ciekawe widowisko. Początek starcia o godz. 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan idenatyczny jak podczas ostatniego mecz z Baryczą Sułów: Kot, Moskwa, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Filipcak, Paszkowski, Nazar, Kotyla, Kozachenko, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – uderzamy na bramkę gości – broni Stitou.

3′ – przedzierał się na lewej flance Vasyl Pasichnyk, ale dobrze interweniuje Sowa.

4′ – wyborna okazja Trzepacza – świetnie interweniuje dobrze znany w Świdnicy Amin Stitou.

4′ – jeszcze jedna szansa dla gospodarzy – strzał Paszkowskiego i znów golkiper Foto-Higieny.

5′ – niewykorzystane sytuacje się zemściły – akcja po drugiej stronie boiska i nasz były gracz – Iegor Tarnov z wnętrza pola karnego trafia na 1:0!!!

7′ – świdniczanie ruszają do ataku, dalekie wrzutu z autu Kasprzaka, następnie rzut rożny wykonywany przez Kozachenko, lecz kończy się tylko na zagrożeniu.

10′ – cały czas staramy się atakować, szukając swoich szans na doprowadzenie do remisu. Bez zarzutu jak na razie spisuje się jednak defensywa rywali. Bardzo szkoda tego początku mecz – niewykorzystanych okazji i straconego gola…

13′ – znów piłka w polu karnym trafia do Trzepacza – niestety próba naszego napastnika niecelna.

18′ – Frankowski zamyka akcję Sowy – mamy remis 1:1!!!

23′ – mecz się nieco wyrównuje, obie drużyny będą walczyć o pełną pulę, bo remis nie daje nic żadnej ze stron.

28′ – Paszkowski przerywa kontrę rywali – żółta kartka.

29′ – ruszamy z kontrą – Kozachenko uderza niestety niedokładnie.

29′ – błyskawiczna odpowiedź przeciwników – futbolówka niebezpiecznie przelatuje przez 6-7. metr od naszej bramki.

30′ – bardzo otwarty i ofensywny mecz na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

32′ – Kozachenko z rzutu wolnego – piłka mija światło bramki.

33′ – kolejna dobra, składna akcja świdnickiego zespołu – próba strzału niestety zablokowana.

34′ – Sowa znajduje się w polu karnym, niestety nie zdołał czysto trafić w piłkę.

36′ – Nazar – żółta kartka.

38′ – groźna okazja dla gości – Kot broni strzał Vasyla Pasichnyka.

40′ – powstrzymany nasz szybki atak – żółtą kartkę ogląda Volodymyr Pasichnyk.

42′ – znakomita akcja świdniczan – Paszkowski wychodzi sam na sam ze Stitou i jest faulowany. Rzut karny wykorzystuje Oskar Trzepacz i prowadzimy 2:1!!!

45′ – drugi zawodnik już zespołu gości z żółtą kartką – w tej statystyce zatem remis 2:2.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:1

46′ – rozpoczynamy drugą część spotkania.

46′ – przedziera się Tarnov – kończy się tylko na zagrożeniu.

49′ – bardzo niebezpieczny rzut wolny dla rywali z niemalże linii 16. metra – uderzenie w mur.

53′ – dobra akcja świdnickiego zespołu – chyba zbyt koronkowo chcieliśmy rozwiązać ten atak i do akcji wkroczyli przeciwnicy.

57′ – niebezpiecznie uderzał Kotyla – piłkę na rzut rożny sparował Stitou.

59′ – Tarnov widząc wysuniętego Kota zdecydował się na uderzenie na naszą bramkę z okolicy linii środkowej boiska. Świdnicki golkiper złapał jednak futbolówkę.

60′ – bardzo dobra piłka od Filipczaka – Trzepaczowi brakło niewiele, by sięgnąć i przeciąć tą piłkę w polu karnym.

63′ – źle interweniujemy w obronie – goście mają przysłowiową „setkę”, lecz z bliskiej odległości uderzają niecelnie.

65′ – Traczyk zastępuje Paszkowskiego.

67′ – Trzepacz wychodzi oko w oko z bramkarzem – niestety dla nas sygnalizacja o pozycji spalonej.

70′ – nieprzepisowo powstrzymuje kontrę – Kotyla ogląda żółtą kartkę.

71′ – Wojciechowski wchodzi na boisko za Kotylę.

75′ – Filipczak do końca mocno naciskał ostatniego obrońcę gości – niewiele brakło, by zagrozić bramce Stitou.

77′ – mocniej zaczęliśmy naciskać na rywali, chyba zbyt koronkowo chcemy rozwiązać nasze ataki.

79′ – Migas zastępuje Trzepacza.

79′ – bardzo groźnie Foto-Higiena – spore zamieszanie, blokujemy uderzenie zawodnika przyjezdnych.

81′ – Szydziak zmienia Kozachenkę.

83′ – wychodzimy z kontrą dwóch na dwóch – Migas kończy ten atak, ale próba nie robi wrażenia na Stitou.

87′ – goście walczą o zmianę wyniku, ale w ostatnich minutach nie są w stanie nam zagrozić. Oby tak do końca.

89′ – to mogła być piłka meczowa dla nas – długie wznowienie Kota do Traczyka, dogranie do Migasa, który przegrywa sytuację sam na san ze Stitou.

90′ – Hawryło ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę – gramy w przewadze.

90′ – sędzia dolicza 5 minut.

90+4′ – Wojciechowski w dobrej sytuacji uderza tylko w boczną siatkę.

koniec meczu – wygrywamy 2:1!!!