Mrozu na fali! Jedyny taki, pływający koncert z cyklu Welcome Session Tour. 3 września w Gdańsku obejrzały go tysiące osób. Wkrótce będzie można go zobaczyć także na wielkim ekranie w Cinema 3D.

Mrozu ze swoim wyjątkowym składem muzycznym popłynęli Motławą na barce, a publiczność idąca nabrzeżem mogła wysłuchać zarówno już znanych jak i nowych utworów. Przebój roku “Złoto” wybrzmiał niesamowicie w tym wyjątkowym otoczeniu! Teraz jeszcze więcej osób ma szansę zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie w najwyższej kinowej jakości.
Już 25 listopada popłynie muzyka w sieci kin Cinema3D w całej Polsce. Będziesz z nami? Jesteś zawsze mile widziany.
Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.
***
Informacje o sieci kin Cinema3D
Cinema3D to sieć wielosalowych kin, która zaczęła działalność w 2011 roku otwierając pierwsze kino w Kłodzku. Od początku działalności, sieć koncentruje się na realizacji wielosalowych w pełni cyfrowych obiektów kinowych. Pod szyldem Cinema3D, obecnie działa 12 kin z łączną liczbą 55 ekranów. W maju 2019 roku, sieć została przejęta przez Multikino dołączając do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym. Multipleksy Cinema3D są zlokalizowane na terenie galerii i centrów handlowych w 12 miastach Polski, gdzie wiodą prym w swojej kategorii. Wszystkie obiekty są przystosowane do wyświetlania filmów w technologii cyfrowej i trójwymiarowej, a część jest wyposażona w przestrzenny dźwięk Dolby ATMOS i projektory laserowe 4K. Wybrane Multipleksy w swojej ofercie, posiadają wykonane ze skóry fotele VIP, które są zlokalizowane w najlepszej części sali, zapewniając kinomanom najwyższy komfort odbioru filmu. Cinema3D oferuje widzom największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, transmisję wydarzeń sportowych na żywo, nocne maratony filmowe oraz filmowe poranki dla dzieci.
/Materiały: Cinema3D/Multikino/
![Kabaret Paranienormalni już 8 listopada wystąpi w Świdnicy. Artyści pokażą nowy program „Ostre Cięcie” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-238x178.jpg)
![Patriotycznie i na sportowo. Narodowe Święto Niepodległości w powiecie świdnickim [PROGRAMY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2024/11/Swieto-Niepodleglosci-happening-11-minut-poezji-2024.11.12-38-238x178.jpg)
![12-letni chłopcy z gminy Marcinowice podbiją internet i telewizję. Grają metal i dają czadu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/kadr_ADHD-Pytanie-na-sniadanie-fot.-Marta-Borczon-2-238x178.jpg)
![Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG-20251105-WA0020-100x75.jpg)



![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-100x75.jpg)

![Kabaret Paranienormalni już 8 listopada wystąpi w Świdnicy. Artyści pokażą nowy program „Ostre Cięcie” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)
![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)