Strona główna Kultura Mrozu na fali! Już 25 listopada w Cinema3D

Mrozu na fali! Już 25 listopada w Cinema3D

0

Mrozu na fali! Jedyny taki, pływający koncert z cyklu Welcome Session Tour. 3 września w Gdańsku obejrzały go tysiące osób. Wkrótce będzie można go zobaczyć także na wielkim ekranie w Cinema 3D.

Mrozu ze swoim wyjątkowym składem muzycznym popłynęli Motławą na barce, a publiczność idąca nabrzeżem mogła wysłuchać zarówno już znanych jak i nowych utworów. Przebój roku “Złoto” wybrzmiał niesamowicie w tym wyjątkowym otoczeniu! Teraz jeszcze więcej osób ma szansę zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie w najwyższej kinowej jakości.

Już 25 listopada popłynie muzyka w sieci kin Cinema3D w całej Polsce. Będziesz z nami? Jesteś zawsze mile widziany.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.

***

Informacje o sieci kin Cinema3D
Cinema3D to sieć wielosalowych kin, która zaczęła działalność w 2011 roku otwierając pierwsze kino w Kłodzku. Od początku działalności, sieć koncentruje się na  realizacji wielosalowych w pełni cyfrowych obiektów kinowych. Pod szyldem Cinema3D, obecnie działa 12 kin z łączną liczbą 55 ekranów. W maju 2019 roku, sieć została przejęta przez Multikino dołączając do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym. Multipleksy Cinema3D są zlokalizowane na terenie galerii i centrów handlowych w 12 miastach Polski, gdzie wiodą prym w swojej kategorii. Wszystkie obiekty są przystosowane do wyświetlania filmów w technologii cyfrowej i trójwymiarowej, a część jest wyposażona w przestrzenny dźwięk Dolby ATMOS i projektory laserowe 4K. Wybrane Multipleksy w swojej ofercie, posiadają wykonane ze skóry fotele VIP, które są zlokalizowane w najlepszej części sali, zapewniając kinomanom najwyższy komfort odbioru filmu. Cinema3D oferuje widzom największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, transmisję wydarzeń sportowych na żywo, nocne maratony filmowe oraz filmowe poranki dla dzieci.

/Materiały: Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykuł32 lata od Mszy Pojednania. Spotkanie w Domu na Wzgórzu
Następny artykułMobilne Centrum Edukacji „Turystyczna Szkoła” gości w Witoszowie Dolnym