W miniony weekend w Dobromierzu odbył się Puchar Polski i eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym o Puchar Wójta Gminy Dobromierz.
W ramach programu zawodów w sobotę, 22 maja odbyła się jazda indywidualna i dwójkami na czas. Dzień później w ramach startu wspólnego zawodnicy z Polski, Niemiec i Czech wystartowali w kategoriach: młodzik i młodziczka, junior młodszy i juniorka młodsza, junior i kobiety open (elita + juniorki).
Z wynikami zawodów można zapoznać się na stronie: http://www.wynikizawodow.eu/
/UG Dobromierz/

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








