Do zderzenia czterech pojazdów doszło na drodze wojewódzkiej 374 między Świdnicą a Strzegomiem na wysokości zjazdu do Stanowic. Jedna osoba jest poszkodowana.
Do zderzenia doszło o 16.40. Droga jest całkowicie zablokowana, objazd przez Stanowice. Na miejscu są straż pożarna i policja.
Aktualizacja: Około 21.00 droga została odblokowana.
/red./
zdjęcia użyczone




![Najlepsi z najlepszych. Świdniccy prymusi nagrodzeni! [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Nagrody-Primus-Inter-Pares-Swidnica-26-06-2026-0-238x178.jpg)






