Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze walczą z beniaminkiem ligi

Świdniccy piłkarze walczą z beniaminkiem ligi [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica starają się zachować pozycję lidera grupy wschodniej IV ligi. Biało-zieloni grają na wyjeździe z Pogonią Pieszyce. Zaczynamy o 15.00, zapraszamy na RELACJĘ LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Start spotkania za niecałe 10 minut.

Skład gości: B. Kot, Paszkowski, Białas, Barros, Kozachenko, Sowa, Szuba, Białasik, Krakowski, Baumgarten, Myrta.

Rozpoczęcie spotkania.

3′ – od początku spotkania swoje warunki starają się narzucić świdniczanie.

3′ – stan boiska pozostawia nieco do życzenia.

5′ – głową uderza Sowa, dobrze broni bramkarz Pogoni.

7′ – bardzo groźnie z prawej strony pola karnego uderza Białasik – piłka mija długi słupek bramki!

9′ – świetne uderzenie z dystansu Baumgartena – znów dobrze interweniuje golkiper pieszyczan.

10′ – trzeci już w tym spotkaniu rzut rożny nie przynosi efektu. Duża przewaga polonistów!

13′ – wciąż na ławce trenerskiej brakuje dziś z nami pierwszego trenera – Rafała Markowskiego. Zastępuje go Michał Oleszczyk.

16′ – dośrodkowanie rywali w nasze pole karne – dobrze czyścimy tą sytuację.

19′ – Białasik dogrywa do Myrty – ten na pozycji spalonej.

24′ – bardzo dobre uderzenie Szuby z dystansu – znów dobrze golkiper i kolejny rzut rożny!

25′ – piłka trafia pod nogi Kozachenko – mocne, ale niedokładne uderzenie naszego obrońcy.

28′ – S. Gorząd – żółta kartka.

30′ – znów groźnie pod bramką Pogoni – ponownie brakło nam jednak precyzji.

34′ – koronkowa akcja polonistów – szkoda, że to dośrodkowanie Kozachenko było niedokładne.

40′ – fantastyczna kontra w wykonaniu świdniczan, piłkę na 16. metrze otrzymał Szuba, lecz uderzył niedokładnie.

43′ – groźnie główkował Myrta – piłka minęła światło bramki.

45′ – koniec pierwszej połowy – wciąż w Pieszycach 0:0.

46′ – za moment rozpoczynamy drugą połowę – Orzechowski zmienia Krakowskiego.

50′ – dobrze w polu karnym piłkę przejął Barros – niestety skończyło się tylko na zagrożeniu.

56′ – z boiska schodzi kontuzjowany Kozachenko – w jego miejsce Ł. Kot.

60′ – na strzał z dystansu decyduje się Barros – piłka wyraźnie mija poprzeczkę bramki.

62′ – fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego z 20 metrów Wojciecha Szuby. Prowadzimy 1:0!!!

64′ – Orzechowski strzela z okolicy pola karnego – broni bramkarz Pogoni.

66′ – Emeka zastępuje Myrtę.

68′ – Orzech zastępuje Barrosa.

68′ – uderzenie z rzutu wolnego rywali obok bramki.

75′ – Emeka próbował uderzyć z pierwszej piłki – ta przeleciała nad poprzeczką!

81′ – Chajewski zmienia Baumgartena.

84′ – pieszyczanie dośrodkowują z rzutu rożnego – strzał głową jednego z rywali bardzo niedokładny.

85′ – Szczygieł wchodzi na boisko za Białasika.

87′ – groźne uderzenie Szczygła, broni golkiper Pogoni.

90′ – Szuba obija słupek, dobitkę Orzechowskiego odbił golkiper pieszyczan!