W niedzielę 4 grudnia w Galerii Świdnickiej rozpoczął się cykl przedświątecznych spotkań z bajkowymi gośćmi. Do zabawy najmłodszych zaprosiła drużyna św. Mikołaja.
Dzieci mogły przeistoczyć się w renifery, wziąć udział w świątecznych zabawach z upominkami lub przytulić się do bałwanka. Chętnych nie brakowało, a całość ze swadą prowadziły Śnieżynki. Następne spotkanie w sobotę 10 grudnia.
Dodatkowo 10 grudnia Galeria Świdnicka rozdawać będzie swoim klientom prezenty za paragony. Szczegóły akcji wkrótce na www.galeria-swidnicka.pl
17 grudnia odbędą się warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, zdobienia bombek oraz kartek świątecznych.
Zdjęcia Anna Pawłowska
Reklama


















![Element rusztowania spadł na kobietę w Jaworzynie Śląskiej? Interweniowały służby [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/IMG-20260830-WA0008-100x75.jpg)
![Zatargi kibiców, usiłowanie rozboju na dworcu w Jaworzynie Śląskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/411-374655-100x75.jpg)




