Strona główna 0_Slider Ostatni mecz biało-zielonych. Relacja live: Polonia-Stal – Orzeł Sadowice

Ostatni mecz biało-zielonych. Relacja live: Polonia-Stal – Orzeł Sadowice

0

W swoim ostatnim występie w roku kalendarzowym 2016, świdniccy piłkarze podejmować będą na własnym terenie beniaminka – Orła Sadowice.

dsc_2385

Za moment rozpoczęcie spotkania.

Rozpoczęliśmy spotkanie

Gramy w składzie: B. Kot, Kozachenko, Klemiński, Białas, Jagieła, Szuba, Łuszkiewicz, Szczygieł, Smutek, Filipczak, Borowy

3′ – indywidualna akcja Smutka, do akcji wkracza obrońca – rzut rożny

8′ – niezbyt łatwe boisko do gry, od ponad godziny nieustannie pada deszcz

9′ – Szuba decyduje się na strzał z rzutu wolnego, interweniuje bramkarz

9′ – Szuba dośrodkowuje z rożnego, ale bardzo niedokładnie

15′ – pierwszy kwadrans gry za nami, mamy inicjatywę lecz nie potrafimy przełożyć tego na poważniejsze zagrożenie

16′ – Filipczak przyłożył z dystansu – piłka obok bramki

18′ – znakomita okazja na gola dla świdniczan, Borowy w ostatniej chwili zablokowany

22′ – znów Borowy z szansą na premierowego gola w tym spotkaniu, piłka po uderzeniu głową ląduje jednak w dłoniach golkipera

28′ – zawodnik rywali faulowany w polu karnym – jedenastka!

Podobnie jak w Bardzie fantastycznie broni Kot!

29′ – Filipczak w kontrze z 16 metrów obok bramki

36′ – Jagieła znakomicie dogrywa do Smutka, ten z kilku metrów ponad bramką

37′ – potężny uderzenie Szuby z 16 metrów, broni bramkarz

37′ – główka Szuby i znów łapie Zator. Ostatnie minuty zdecydowanie dla gospodarzy

43′ – kolejny rzut wolny dla polonistów, w powietrznej walce lepsi defensorzy Orła

44′ – bardzo dobra okazja Szpyry – broni Kot

koniec pierwszej połowy – 0:0

wracamy do gry, rozpoczynamy drugą połowę

49′ – Borowy uderza z 18 metrów ponad bramką

55′ – Ł. Kot zastępuje Smutka

59′ – Szuba z 16 metrów niestety niecelnie. To była dobra okazja na gola

63′ – fantastycznie za akcją poszedł nasz stoper Eryk Klemiński i w sytuacji jeden na jednego pokonał golkipera. Prowadzimy 1:0!!!

67′ – znakomita okazja Borowego, piłka po uderzeniu naszego napastnika mija minimalnie lewy słupek bramki Orła

72′ – Kozachenko huknął z 25 metrów – pewnie interweniuje Zator

77′ – świetnie uderzał Szczygieł, jeszcze lepiej spisał się bramkarz, parują piłkę na rzut rożny

79′ – P. Mazanka za Szczygła

81′ – Gładysz zmienia Filipczaka

83′ – Szuba wychodzi oko w oko z bramkarzem – słupek!

89′ – kontrolujemy przebieg meczu, szkoda że razimy nieskutecznością, bo mogliśmy podwyższyć rezultat

koniec meczu – wygrywamy 1:0!