Bywa, że uroda czystej tkaniny, którą dostrzegam już na sklepowej półce, nie jest wystarczającym argumentem dla kupującego. A ponieważ żyć z czegoś trzeba, muszę się czasem nagłówkować, aby klient otrzymał dodatkową zachętę.
Z lnem akurat idzie gładko. Lubi bawełniane koronki i jutowy sznurek. Dobrze czuje się w zestawieniach z naturalną skórą i przemysłowo pachnącym filcem. Ostatnio pofolgowałam sobie i przy zabawie z tą tkaniną pozwoliłam sobie nawet na perły. Sztuczne wprawdzie, ale jednak.
Tak wystrojony len doskonale wpasuje się we wnętrza urządzone w surowym, minimalistycznym klimacie. Wiejska chata, jak i ta z tęsknotą za Skandynawią, również nie pogardzą szarymi poduchami i wyszukanymi dodatkami.
Świetną karierę lniane tekstylia zrobią też na tarasie, gdzie przy szklaneczce zmrożonej lemoniady lub piwa kupionego w małym browarze można spokojnie rozkoszować się chwilami popołudniowej sjesty. Wcześniej należy jedynie zadbać o to, aby zakupić odpowiednie kolonie letnie dla dzieci. To znaczy odpowiednio długie i odpowiednio daleko. Biorąc jednak pod uwagę wszystko powyższe, zakup lnianych poduch na taras może się okazać całkiem poważną inwestycją.
Beata Norbert
Po piękne drobiazgi zapraszamy do sklepu Beaty Norbert: www.zapachydoszafy.na.allegro.pl










![Wyczuwalny zapach gazu powodem dwóch interwencji straży pożarnej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Zarow-Lokietka-zapach-gazu-2026.03.24-4-100x75.jpg)
![Strzegom. Zadymienie w kamienicy przy ulicy Świętej Anny [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Strzegom-zadymienie-w-kamienicy-2026.03.24-4-100x75.jpeg)



![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)