Nowe kalendarze portalu Świdnica24 mogą stać się Waszym towarzyszem w 2026 roku. Zdobi je piękne zdjęcie panoramy rynku w Świdnicy z perspektywy Hermesa. By je otrzymać wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Do kalendarza trójdzielnego na 2026 rok wybraliśmy jedno z wyjątkowych zdjęć naszego fotoreportera Michała Nadolskiego. Kadr przedstawia malowniczą panoramę świdnickiego rynku. W tle zabytkowa architektura i wiele urokliwych kamienic, a także odbudowana wieża ratuszowa. Widok rozpościera się z perspektywy boga handlu Hermesa, którego rzeźba zdobi kopułę dachu budynku przy ul. Grodzkiej 1.
Nasze nowe oryginalne kalendarze można wygrać w konkursie. By je otrzymać, wystarczy przesłać do nas jedno wybrane autorskie zdjęcie wykonane w Świdnicy, przedstawiające wyjątkowe miejsca, zakątki w naszym mieście. Wiadomości zatytułowane „Wyjątkowa Świdnica” należy kierować na adres: [email protected]. Mail musi zawierać imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgody na – przetwarzanie danych w związku z konkursem, publikację zdjęcia oraz wizerunku osoby (jeśli znajduje się na fotografii) na portalu Swidnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajduje się TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Na fotografie czekamy do 24 października do godz. 10.00. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie lub/i mailowo. Nagród nie wysyłamy. Powodzenia!
/red./







![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)

![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
