Strona główna Sport Lekkoatletyka Wracają do Rynku, ruszyły zapisy!

Wracają do Rynku, ruszyły zapisy!

0

W niedzielny wieczór (7 lipca) ruszyły zapisy do udziału w dziewiątej edycji naszego biegowego święta – RST Półmaratonu Świdnickiego. W ramach imprezy odbywającej się w sobotę, 9 listopada rozegrane zostaną mistrzostwa mieszkańców powiatu świdnickiego, mistrzostwa branży IT, a całe wydarzenie wchodzi w skład klasyfikacji Półmaratonów Dolnośląskich. RST Półmaraton Świdnicki to także walka na trasie Dzikiej Piątki i biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży. 

To jest dopiero petarda! Po kilku latach wracamy ze startem na świdnicki Rynek. Szczegóły trasy poznacie później, ale będzie jak zawsze ciekawie, ale i tradycyjnie – czytamy w komunikacie organizatorów.Impreza odbędzie się w sobotę, 9 listopada. Start zawodników będzie miał miejsce na terenie świdnickiego Rynku, meta na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej. W niedzielny wieczór, 7 lipca ruszyły zapisy do udziału w wydarzeniu. Limit zawodników i zawodników uczestniczących w biegu głównym ustalono na 1300 osób. Impreza przewidziana jest dla biegaczy, którzy w dniu wydarzenia będą miały ukończone 18 lat. Dla najlepszych lekkoatletów tradycyjnie przewidziano nagrody.

Szczegółowy regulamin: RST Półmaraton Świdnicki 2024 – regulamin

Zapisy dostępne pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9920&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0FGzWgU082Nq0zkiDYH_4IfOsWNHygSZSgxmN2gFVc9kQ0Wd9BL5-6TRI_aem_jWkWUUNmVy2vx4qmX71p4Q

/MDvR/

Poprzedni artykułKolejny koncert Festiwalu Schlaga. Wystąpi utalentowany holenderski organista
Następny artykułPrzebudowa Inżynierskiej i Kraszowickiej coraz bliżej zakończenia [FOTO]