Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pieszym oraz pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy, Pszenna i Strzegomia?

Ul. Bolesława Krzywoustego w Świdnicy:

Ul. Łukasińskiego w Świdnicy:

Ul. Pańska w Świdnicy:

Ul. Webera w Świdnicy:

Ul. Gdyńska w Świdnicy:

Pl. Kombatantów w Świdnicy. Opis autora: Wysyłam zdjęcie pana kuriera, który parkuje swoim ponad 3,5 tonowym pojazdem na chodniku przy sklepie Polo. Nie zważa na dzieci i kobiety z wózkami, które musiały omijać chodnik i uczęszczać drogą, którą jeżdżą samochody:

Ul. Okrężna w Świdnicy. Opis autora zdjęcia: Niedaleko wiele wolnych miejsc, ale najwygodniej na chodniku…

Ul. Nadbrzeżna w Pszennie:

Ul. Kochanowskiego w Strzegomiu:

Ul. Dolna w Strzegomiu:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułKiedy i dlaczego warto odnowić oznaczenia poziome?
Następny artykułBezpieczne żniwa. Przypominają, jak uniknąć wypadku w trakcie prac