Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pieszym oraz pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy?

pl. 1000-lecia Państwa Polskiego, komentarz autora zdjęcia: „A parking tuż obok…”. Samochód Skoda Superb jest własnością miasta, od 2018 roku na mocy umowy pojazd do celów prywatnych użytkowany przez prezydent Beatę Moskal-Słaniewską:

ul. Marii Kunic:

ul. Okrężna:

ul. Siostrzana:

pl. Grunwaldzki (samochód zaparkowany na chodniku przed wejściem do Sądu Okręgowego w Świdnicy):

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułDlaczego warto wybrać szkołę policealną? Przewodnik dla przyszłych studentów
Następny artykułPrzedszkolaki rywalizowały w szachowych mistrzostwach Świdnicy [FOTO/WYNIKI]