Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Gmina Świdnica. Strażacy powalczą o tytuł najlepszej drużyny

Gmina Świdnica. Strażacy powalczą o tytuł najlepszej drużyny

0

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Świdnica będą rywalizować o tytuł najlepszej drużyny strażackiej. Za tydzień, 15 czerwca na boisku sportowym w Burkatowie odbędą się zawody sportowo-pożarnicze. Towarzyszyć im będą atrakcje z okazji Gminnego Dnia Dziecka.

Przeprowadzane co roku zawody sportowo-pożarnicze sprawdzają poziom wyszkolenia i umiejętności gminnych jednostek OSP. Dla druhów jest to przy okazji sprawdzian własnych możliwości, który pozwala w przyszłości lepiej przygotować się do prawdziwych działań ratowniczych. Zawody strażackie to rywalizacja dla zawodników, a zarazem widowisko dla widzów.

Już 15 czerwca 2024 roku zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się na terenie boiska sportowego w Burkatowie. Wydarzenie połączone będzie także z licznymi atrakcjami dla najmłodszych w ramach Gminnego Dnia Dziecka. Zawody rozpoczną się o godzinie 11:00. Ogłoszenie wyników nastąpi o godzinie 14:00.  Animacje, zabawy, dmuchańce i wiele innych atrakcji dla najmłodszych dostępne będą od godziny 14:00. Od godziny 20:00 zachęcamy do udziału w zabawie tanecznej – zapowiadają organizatorzy.

/UG Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułBezdomny nocujący za pomnikiem papieża, zagubiony samochód, problemy w ogródku jordanowskim. Interwencje straży miejskiej
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ulica Kotlarska